Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Tohle je celkem odvážné tvrzení od toho obchodu...

 

Taky mě to zarazilo a i trochu zklamalo. Je mi jasné, že Nespresso jsou stále jen kapsle, ale pít nějaký umělý fujtajbly se mi taky nechce. Ta odpověď prodejce ovšem zní dosti fundovaně :(

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta odpověď prodejce ovšem zní dosti fundovaně

to je sice hezky, ale to co leze z kavovaru pri pouziti kapsli kopi luwak je obarvena voda, bez chuti a zapachu.. jsou to amatersky plnene kapsle, nepresne zalepene vepredu hlinikovou folii, perforovana (u originalu nikoliv) zadni cast je prelepena papirovou samolepkou, ktera se ma pred pouzitim odstranit... kava v kapsli je velmi nahrubo umleta, v tom je myslim velky problem, a zcela bez aroma..

.. vcera jsem jeste zkusil posledni pokus pred tim, nez vsechna baleni vyhodim, a to : vysypal jsem kavu ze 3 kapsli a udelal klasickyho turka... vysledkem byla stale stejna pruhledna voda, bez chuti..

 

edt.: tudiz informaci o penidlech beru s ne uplne duverou..

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to zarazilo a i trochu zklamalo. Je mi jasné, že Nespresso jsou stále jen kapsle, ale pít nějaký umělý fujtajbly se mi taky nechce. 

Já byl několikrát ujišťován (nikoliv z nezávislého zdroje, tím pro mě ale není ani konkurence), že v kapslích Nespresso je jen a pouze kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týý jo, tak doufám, že to tak není, nedávno mi říkal kamarád, že v kapslích nespresso není 7g kávy, ale snad jen 4g? Slyšel jste to někdo nebo jste operoval kapsli a pak to zvážil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahojte, chci se zeptat zkušenějších - existuje někde seznam/tabulka/PDFko  všech kapslí aspoň s jednoduchým popisem? Díval jsem se na web a tam musím každý popis rozkliknout a u pátého už mě to nebaví. Zvažuji koupi...

 

nenašel jsem... můžu ti večer oskenovat brožurky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...