Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

To se tam zaskrtne pri dokonceni objednavky na kapsle co si pamatuju ...

udělal sem zkušební obj. a došel jsem až k placení a nikde jsem neviděl pytlík na kapsle, jde objednat PPL svoz kapslí, což sem udělal minule, to mi nedal pytlík, ale chtěl plnej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podelim se o zkusenost s odvapnovanim. Uz skoro rok mame doma filtracku vody pripojenou pod drezem v kuchyni, tzn na drezu 2 baterie a pouzivame to i na vareni a samozrejme do nespressa taky. Byl jsem zvedavy, jak se filtrovana voda projevi na pozadavku kavovaru na odvapnovani, podeziral jsem je, ze tam maji nastaveny nejaky cyklus, aby se kavovar pravidelne ozyval po nejakem case i v pripadech, ze odvapneni nebude potreba. No a neni tomu tak. Za ten necely rok si nerekl ani jednou. Takze spokojenost s tim, ze to fakt sleduje skutecnou potrebu a nezere to prachy jen tak z pleziru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podelim se o zkusenost s odvapnovanim. Uz skoro rok mame doma filtracku vody pripojenou pod drezem v kuchyni, tzn na drezu 2 baterie a pouzivame to i na vareni a samozrejme do nespressa taky. Byl jsem zvedavy, jak se filtrovana voda projevi na pozadavku kavovaru na odvapnovani, podeziral jsem je, ze tam maji nastaveny nejaky cyklus, aby se kavovar pravidelne ozyval po nejakem case i v pripadech, ze odvapneni nebude potreba. No a neni tomu tak. Za ten necely rok si nerekl ani jednou. Takze spokojenost s tim, ze to fakt sleduje skutecnou potrebu a nezere to prachy jen tak z pleziru..

Ja teda nevim, ale neslysel jsem nic o tom, ze by se mel kavovar ozvat a rict si o odvapneni.

 

Me asi pred 1/2 rokem v obchode pri nakupu kavy rekli, ze jsem propil (nakoupil) urcite mnozstvi kavy a dali odvapnovaci sadu zdarma (na 2 cisteni), a ted mi pred asi tydnem prisel email, ze je na case zase vycistit kavovar a koupit novou sadu na odvapneni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nevim, ale neslysel jsem nic o tom, ze by se mel kavovar ozvat a rict si o odvapneni.

 

Me asi pred 1/2 rokem v obchode pri nakupu kavy rekli, ze jsem propil (nakoupil) urcite mnozstvi kavy a dali odvapnovaci sadu zdarma (na 2 cisteni), a ted mi pred asi tydnem prisel email, ze je na case zase vycistit kavovar a koupit novou sadu na odvapneni.

Nevim co mas, ale muj latissima nebo co to mame zacne blikat oranzove na espresso salku a to znamena cistku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem až tak uplně odborník na nesspreso co se týče používání, ale já mam doma Krups automat a za dobu čtyř let si neřekl ani jednou o odvápnění..o čištění si říká pravidelně, má tedy ručiní nastavení tvrdosti vody...tak nevím jestli to nespresso má taktéž..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...