Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Indriya je fakt super.Jinak dle mých zkušeností Illy Iperespresso kapsle,který jsem používal pár let vs Nespresso-na Illy v případě ristretta nemá prostě nic šanci.To je bezkonkurenční a žádná kapsle se tomu od Nespressa ani neblíží(hustota,crema,chuť).Všechno ostatní(komfort,mléčná pěna,příprava latte atd) má o hodně lepší Nespresso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň, pred nedávnom som si zakúpil kávovar Nespresso Lattissima plus. A chcel by som sa spytať. Ak som dobre pochopil tak kávovar ma sám vyzve na to aby som kávovar odvápnil. Dá sa spustiť odvápňovací cyklus aj skôr? alebo je to zbytočné?

Ďakujem. Zatiaľ najlepšie sadli a najviac chutili Indriya, Fortissio Lungo, cubania a Ristretto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšší řada, Lattissima, cca 3 roky stará, se sama neozve. Říkali mi při prodeji, že si to počítají u sebe dle odběratele (na počet kapslí) a ozve se call centrum. Což se zatím stalo jen jednou, volal jsem tam sám kvůli něčemu jinému a při té příležitosti si slečna všimla, a odvápnění mi doporučila. Sami od sebe nikdy. Beru tam osobně cca 250 kapslí čtvrtletně, takže příležitost mi nabídnout odvápňovací sadu měli mockrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

calajs: když odklopíš dvířka pod nádobou s mlékem, je tam taková plastová trubička, tu strč do zdířky nádoby s mlékem, pokud se to rozsvítí laté oranžově, máš signalizaci... 

 

já mám Lattissima+ duben 2012 a nějak mi slábne mléko, vůbec nepění a je vlažné, volal sem na call centrum, doporučeno odmočit horkou vodou, odvápnit a nic... nemá někdo zkušenost s pozáručním servisem?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...