Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Tak se s přítelkou vyzkoušeli nové limitky co se našly pod stromečkem. Jablečný závin a čokomint je prvotřídní bliv. Lískové oříšky sou v latéčku pitelné. Cubania celkem jde. Upřímně řečeno jsem rád že zbytek objednávky sem vyplnit odzkoušenými druhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přítulka se nejdřív taky strašně ofrňovala, že nepozná rozdíl od instantního kafe...ale zajímavé, že instant doma téměř přestala pít :)

Mě teda víc štve, že mi to doma upíjí všechny návštěvy, dokonce i ty, které ještě nedávno tvrdily, že kafe moc nepijou...sakra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO: první týden jsem byl v rauši, lámal jsem tam 7-8 malejch kafí denně, ale ani tak jsem se toho nepřepil tolik, abych se na "kafe doma" kdykoliv jsem  "někde" netěšil...

Tohle rozhodně nepřejde, jako milion dalších kuchyňských krámů počínaje toustovačem a konče parním hrncem (co máme někde nacpaný ve skříni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

YPO: první týden jsem byl v rauši, lámal jsem tam 7-8 malejch kafí denně, ale ani tak jsem se toho nepřepil tolik, abych se na "kafe doma" kdykoliv jsem  "někde" netěšil...

Tohle rozhodně nepřejde, jako milion dalších kuchyňských krámů počínaje toustovačem a konče parním hrncem (co máme někde nacpaný ve skříni).

vidím to podobně .... už sem se na to chystal řadu měsíců, ale furt mi odrazovalo to, že nevím co budu pít ..... stejný jako u ehulení .... tři měsíce sem experimentoval než našel to co mi vyhovuje ...... prostě nemám rát tydle experimenty ..... no nic je to doma, chutná to líp než ta melta co sem pil dosud .... = dám tomu šanci 

 

 

akorát mi nikdo neřek, že ty hrnky co máme doma se tam nevejdou, takže si to zatím dělám do svíček z ikey

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

A odendal jsi ten spodní podstavec vole?

no jasny ale je to hov*o platný .... páč to není kam dát .... tak je to ve vzduchu ..... a dyž dám ten hrnek vo metr níš tak to šplouchá ven .... děsná kravina todlencto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...