Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Jde o bio ve tom smyslu, že se jedná o kyselinu mléčnou, která mám nemůže uškodit a jeho zbytky v přístroji, který pak dělá kávu, kterou piju, mě tedy neznervoznují. Nevím, jestli bych byl stejně veselý, kdybych pil zředěný roztok odvápňovacích tablet do myčky. O takové bio mi šlo, ne o značku Bio související s procesem výroby. Takže už radši ten ocet, než nějaké průmyslové odvápňovače.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já octem ... (taky bio)

 

 

Protáhnu to octem s vodou (1:1) na odvápnění a potom čistou vodou na propláchnutí.

 

Dáte normálka do zásobníku s vodou, zmáčknete knoflajs a držíte, dokud teče sajrajt?

 

Jinak dik všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neuveritelne me sere jejich zakaznicke centrum, ktere mi vola kazde 2-3 mesice, jestli jsem jako spokojenej a jak to, ze jsem si pres svuj ucet nekoupil jeste zadnou kavu (kupuju osobne v Parizske). Myslim, ze to s tou proaktivitou trochu prehanej a ten stalking uz se mi zajídá :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK takhle to chapu, je to rozumne reseni :-)

 

Jde o bio ve tom smyslu, že se jedná o kyselinu mléčnou, která mám nemůže uškodit a jeho zbytky v přístroji, který pak dělá kávu, kterou piju, mě tedy neznervoznují. Nevím, jestli bych byl stejně veselý, kdybych pil zředěný roztok odvápňovacích tablet do myčky. O takové bio mi šlo, ne o značku Bio související s procesem výroby. Takže už radši ten ocet, než nějaké průmyslové odvápňovače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně taky sadu nenabídli. Jen jednou když to mělo být poprvé. Ale když jsem skoro po dvou letech reklamoval utrženou ručku aeroccina, tak mi ta kráska dala rovnou nový. Takže za mě dobrý...

A zítra tam jdu pro standardní dávku, takže vyřídím, že Frantu serou, Moty jejich krámem shodil celou trafačku, jak bere proud z rozvodny PRE a Hasňa prokouk, že jejich decalc roztok je ředěný jablečný mošt cinklý mlíkem.

 

Edit: A že od Brna dál včetně jsou jen tvrďáci a tam můžou nabízet jen 10+.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně taky sadu nenabídli. Jen jednou když to mělo být poprvé. Ale když jsem skoro po dvou letech reklamoval utrženou ručku aeroccina, tak mi ta kráska dala rovnou nový. Takže za mě dobrý...

A zítra tam jdu pro standardní dávku, takže vyřídím, že Frantu serou, Moty jejich krámem shodil celou trafačku, jak bere proud z rozvodny PRE a Hasňa prokouk, že jejich decalc roztok je ředěný jablečný mošt cinklý mlíkem.

 

Edit: A že od Brna dál včetně jsou jen tvrďáci a tam můžou nabízet jen 10+.

Řekni jim, ze mam jejich kafe moc rad a vypiju dva balíky tydne, ale do toho je jim hovno :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...