Přejít na obsah

CAF projekt na Timefactors


Viktor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Musím uznat,sedí Ti jak p...l na hrnci. :smile_anim: Velmi pěkné.

 

 

Paráda převeliká, to se opravdu podařilo :smile_anim:

 

Máte pravdu kluci, jsou to z pohledu velikosti a toho jak sedí na ruce velmi zvláštní hodinky.

Při některém úhlu pohledu mi přijdou velké, při jiném zase malé. Ty dlouhé nožky, které kopírují ruku jsou super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, jsem rád, že se líbí :photo:

 

V jiném vlákně píšeš, že máš i původní Longines po dědovi. Jaké je srovnání?

Velikost, tvar pouzdra, otáčí se luneta také i se sklem?

Díky

 

PS: a ve focení pokračuj, jde Ti to skvěle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, byl jsem pryč, takže až teď.K tomu srovnání.Jak je vidět na fotkách, ty Longiny nejsou MVS, takže jíné ručky a korunka.Velikost a tvar pouzdra je řekl bych skoro stejná.Luneta se otáčí u obou stejně spolu se sklem, které má odlišný tvar.U Longines je klasicky vypouklé, to se mi líbí víc, u Precista řekl bych "hrníčkové".A stěžejky u Longin pevné.

post-13363-000960600 1337794435.jpg

 

post-13363-077374000 1337794442.jpg

 

post-13363-045908000 1337794455.jpg

 

post-13363-019247300 1337794488.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za srovnání. Sklo je největší slabinou CAF. Už spřádám plány, jak jej vyměnit. Korunka mi na těch tvých Longines nepřijde originální, na spoustě fotek jsem viděl jinou, napovídá tomu i to že je vidět u pouzdra něco jako krček, který normálně vidět není. Pro srovnání. Ručky se dělaly podobné, jako na CAF, ale i tvoje pencil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za srovnání. Sklo je největší slabinou CAF. Už spřádám plány, jak jej vyměnit. Korunka mi na těch tvých Longines nepřijde originální, na spoustě fotek jsem viděl jinou, napovídá tomu i to že je vidět u pouzdra něco jako krček, který normálně vidět není. Pro srovnání. Ručky se dělaly podobné, jako na CAF, ale i tvoje pencil...

 

To sklo by chtělo časem pořešit, pokud na něco přijdeš, dej vědět. Longiny mám ve stavu, jak jsem je dostal od babičky, děda je takle asi nosil.Zatím jsem nenašel odvahu je otevřít.Ta korunka je fakt jiná.Pouzdro,dýnko,ručky sedí.Např.zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...