Přejít na obsah

CAF projekt na Timefactors


Viktor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já myslel že to je normální že běžné hodinky jdou 48-60 hodin po natažení :)

Asi jo, já mám, když nejde o automaty, nějak zažité to každodenní ranní natahování, pravda, u těch starších, např. u starších primek ... :) Ale stejně jsem příjemně překvapený a proto znovu - všechna čest :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficiálně udávaná rezerva nátahu je 41 hod, viz vynikající recenze na Watchrama.com :) Jistě všem zainteresovaným dobře známá, i já si ji stáhnul už dávno před rozhodnutím :) Jen ten čas si to všechno pořádně prostudovat mi pořád chybí ..

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím přiznat že i moje nadšení z těchto hodinek je neutuchající, inspirovali jste mě k tomu, že taky přes víkend změřím rezervu chodu. Ještě pro všeobecnou informaci přikládám výpis toho, jak moje Precisty ke mě rychle putovaly:

 

 

post-13018-027752700 1358543139.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak se mi podařilo jako doplněk k mým Precistám sehnat publikaci L. Sitenského "Z válečného deníku". Nakonec jsem ji objevil v jednom antikvariátu na Slovensku a cena 19 ? včetně pošty do ČR je také velmi slušná

post-13018-032942900 1359813082.jpg.

Upraveno uživatelem hirsch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi podařilo jako doplněk k mým Precistám sehnat publikaci L. Sitenského "Z válečného deníku". Nakonec jsem ji objevil v jednom antikvariátu na Slovensku a cena 19 ? včetně pošty do ČR je také velmi slušná

post-13018-032942900 1359813082.jpg.

 

Pánové, pokud by někdo na tu výše uvedenou knížku narazil, dejte mi prosím vědět. Chci si ji také koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pokud by někdo na tu výše uvedenou knížku narazil, dejte mi prosím vědět. Chci si ji také koupit.

 

Musíš shánět jedině v antikvariátech, nebo na burzách, zjistil jsem přímo "u zdroje" že kniha je beznadějně vyprodaná a dotisk se bohužel neplánuje. Já jsem hledal všemožně na netu a nakonec jsem na ni narazil v antikvariátu v Ružomberoku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Musíš shánět jedině v antikvariátech, nebo na burzách, zjistil jsem přímo "u zdroje" že kniha je beznadějně vyprodaná a dotisk se bohužel neplánuje. Já jsem hledal všemožně na netu a nakonec jsem na ni narazil v antikvariátu v Ružomberoku.

 

Už jsem ji sehnal v Košicích ve velice solidním stavu. Pomohl mi člen Chocholusik, více ZDE.

 

post-1538-056104700%201360735739.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Menší aktualizace seznamu.. jedny se ke mě taky dostaly :-) Jsou to naprosto parádní hodinky s příběhem!
 

Doplňte se i ostatní, ať víme, kolik nás je :-)


030/11 kejklik
031/11 Vít
057/11 funf5
059/11 Paveiv
062/11 RadekL
064/11 Stýf

113/11 hirsch

121/11 Martin.D
 

P.S. Ví někdo, kolik jich bylo vyrobeno?

Upraveno uživatelem Martin.D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

057/11 Kristian.nov

vyrobeno může být 200 ks

Menší aktualizace seznamu.. jedny se ke mě taky dostaly :-) Jsou to naprosto parádní hodinky s příběhem!
 

Doplňte se i ostatní, ať víme, kolik nás je :-)


030/11 kejklik
031/11 Vít
057/11 funf5
059/11 Paveiv
062/11 RadekL
064/11 Stýf

113/11 hirsch

121/11 Martin.D
 

P.S. Ví někdo, kolik jich bylo vyrobeno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník KingBee

Dovolim si aktualizovat zoznam:

 

030/11 kejklik
031/11 Vít
057/11 Kristian.nov
059/11 Paveiv
062/11 RadekL
064/11 Stýf

113/11 hirsch

121/11 Martin.D

123/11 M-72

135/11 KingBee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

 

Pánové, pokud by někdo na tu výše uvedenou knížku narazil, dejte mi prosím vědět. Chci si ji také koupit.

Je to nádherná kniha.Navíc taková zvláštnost.Jde o poslední knihu v Čechách vytištěnou technikou hlubotisku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...