Přejít na obsah

Seiko Tuna


cecil

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Ahojte, v gumenom remienku na hodinkách Seiko Tuna SBBN045 sú kovové puzdra ktoré umožňujú aby sa remienok plynule otáčal a nezaťažoval tak piny. Neviete, je možné niekde kúpiť samostatne tieto kovové puzdra? 

Hodili by sa totiž do alternatívnych gumených remienkov, v ktorých samozrejme žiadne kovové puzdra nie sú.

 

Ďakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Matrix44 napsal:

Ahojte, v gumenom remienku na hodinkách Seiko Tuna SBBN045 sú kovové puzdra ktoré umožňujú aby sa remienok plynule otáčal a nezaťažoval tak piny. Neviete, je možné niekde kúpiť samostatne tieto kovové puzdra? 

Hodili by sa totiž do alternatívnych gumených remienkov, v ktorých samozrejme žiadne kovové puzdra nie sú.

 

Ďakujem :)

zkus Aliexpress..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, Aliexpress som samozrejme pozeral, ale kovové puzdra čo tam ponúkajú pre hodinky, tak sú bohužiaľ všetky s malým priemerom. Pre hodinky SEIKO ktoré majú pin o priemere 2,48mm je potrebné puzdro s vnútorným priemerom +/- 2,54mm a vonkajším priemerom 2,89mm, teda aspoň také rozmery má originálne puzdro.

Ešte nejaké nápady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 7 minutami, KOCKOPEES napsal:

Jsou super. Hlavně ta oranžová ručka. Soláry jsem měl taky černozlaté a lepší hodinky k vodě jsem snad neměl :) až se tu objeví koupím je znova 

Mají dost plusů, lehoučký, přesný, bezúdržbový a na zápěstí se úplně přicucnou. Ta zlatá verze solarů je super, to máš pravdu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Ahoj kluci, je někde k nalezení přímé srovnání velikosti pouzder? U Tuňáků je to trochu matoucí. Mám rád velké hodinky. Nosím např. Srpa82j1 nebo Promaster BN7020. Chtěl bych Tuňáky, ideálně 50mm+ nejlépe v automatu (sbdx014? ) ale ani quartz nevadí. 

Případně kdyby měl někdo něco k prodeji. 

Díky a pěknou sobotu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20240320_135135.thumb.jpg.01be43fae82ab365323125ce0c3f29a8.jpg

Pred třemi lety jsem prodal černozlaté Solar Tuna, byly bezva, ale už tenkrát jsem si říkal, že jednou si nějaké ty "plnotučné" Tuňáky musím pořídit...

Dneska jsem si svoje předsevzetí splnil, jsem z těchto konkrétních 7549-7000 nadšený 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, horskjan napsal:

20240320_135135.thumb.jpg.01be43fae82ab365323125ce0c3f29a8.jpg

Pred třemi lety jsem prodal černozlaté Solar Tuna, byly bezva, ale už tenkrát jsem si říkal, že jednou si nějaké ty "plnotučné" Tuňáky musím pořídit...

Dneska jsem si svoje předsevzetí splnil, jsem z těchto konkrétních 7549-7000 nadšený 😎

Krásné jsou v super stavu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...