Přejít na obsah

Grand Seiko SBGW031


Sorbus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky všem. Pan Šíma umí krásné řemeny a pštros je jeden z mých oblíbených řemínkových materiálů.

 

Číselník má barvu slonové kosti. Podle světelných podmínek může působit jako bílý nebo jako jemně pastelově krémový.

 

Využiji tohoto příspěvku k upřesnění jedné informace z recenze. Psal jsem tam, že denní natahování znamená zhruba 20 otáček korunkou. V té době jsem ale s hodinkami zacházel ještě příliš úzkostlivě. Ranní dotažení pera teď pro mne znamená zhruba 13 otáček. Pocit z natahování tohoto strojku je velmi příjemný, korunka se hladce otáčí a není potřeba překonávat žádný odpor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Super hodinky a krasna recenze po rade grand seiko se divam uz delsi dobu. Bohuzel jsou zatim mimo moji kategorii:) chtel bych se zeptat na strankach je uvedeno, ze grand seika neposilaji do EU ? Tak jak sis je objednal ? Jestli to tu uz bylo zodpovezeno tak se omlouvam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Omlouvám se za pozdní reakci, nevšiml jsem si nových příspěvků v tomto vlákně. Hodinky se nosí velmi dobře, na ruce o nich nevím. Rád je ráno natahuji, protože hladké otáčení korunkou doprovázené tichým vrnivým zvukem západky pérovníku dotváří pocit ze skvělého strojku a jeho perfektního zpracování. Přesnost je stabilních +5 s denně. Rád na nich během dne spočinu pohledem, v jejich jednoduché dokonalosti je krása. Postrádám pouze absenci datumovky. Myslel jsem, že se bez ní obejdu, ale je to stále těžké :-) Pokud je prodám, tak to bude jen z tohoto důvodu.

 

Další fotky se přinutím udělat jen v případě nějaké výjimečné umělecké inspirace, protože jinak by nepřinesly nic nového :-)

Upraveno uživatelem Sorbus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Další fotky se přinutím udělat jen v případě nějaké výjimečné umělecké inspirace, protože jinak by nepřinesly nic nového :-)

Zkus udělat fotky strojku z různých pozic a úhlů nasvícení, prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...