Přejít na obsah

Grand Seiko SBGW031


Sorbus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sorbus: Hodinky nádherné, gratuluji. Jen jsem se nikde v recenzi nedočetl, jak se ti podařilo obejít pravidlo obchodu Seiya Japan, které zní: Grand Seiko is shipped Worldwide except for EU & UK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To beru jako kompliment :)

 

Což bereš správně, ale alespoň rok se podobných dráždivých fotografií prosím vyvaruj :-)

 

 

Sorbus: Hodinky nádherné, gratuluji. Jen jsem se nikde v recenzi nedočetl, jak se ti podařilo obejít pravidlo obchodu Seiya Japan, které zní: Grand Seiko is shipped Worldwide except for EU & UK?

 

Nic na tom nebylo, prostě jsem se Seiya přímo zeptal, zda mi může hodinky poslat do ČR, a on mi odpověděl, že ano. Vše proběhlo v plném v souladu se zákony a daňovými a celními předpisy obou zemí :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu moc ti sednou. Kam potom? Pak už asi nikam, nebo další GS:-)

Každopádně gratuluju k absenci data, hodinky nic neruší a ukazují co mají - NÁDHERA:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechystas nejakou srovnavaci reportaz "PRIM vs. SEIKO"? Myslim srovnani s Elegantama.

 

Možná někdy v budoucnu, až se mi zachce trochu vzrušení, protože by z toho nepochybně bylo bouřlivé vlákno :-) Můj postoj k Primkám se nákupem GS nijak nezměnil (ani nemohl, že jsou GS úžasné hodinky, vím dlouho) a mých Elegantů si cením stále stejně. Budou se proto jako oblekovky na zápěstí střídat.

 

Dalším krokem bude ušití nového řemínku. Originální černý krokodýl není přesně podle mého gusta. Kvalitativně je samozřejmě na úrovni hodinek, ale já dávám přednost jiným materiálům. Také zvažuji přechod k tmavě hnědé barvě místo černé. Uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná někdy v budoucnu, až se mi zachce trochu vzrušení, protože by z toho nepochybně bylo bouřlivé vlákno :-)

 

Myslím, že lepší takové vzrušení, než diskuze o dvojích identitách nebo chybějících vteřinovkách. Cena hodinek je srovnatelná (?), tak co tak udělat nějaká výživná makra a srovnání chodu strojků? :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...