Přejít na obsah

zdrazovani


Návštěvník dlubix

Doporučené příspěvky

Ty 3% jsou dle meho nazoru automaticka sleva, pokud zaplatis hotove anebo platebni kartou, z ktere obchodnikovi neztrhnou moc procent.

Uprimne bych ale na pouze na mailovy dotaz take moc slevu nenabidl. Ja jsem byl primo u nich a rekl si o 15%. Po tydnu se mi ozvali, ze daji 10. Nakonec ale jeste pridaly navic remen zdarma, takze jsem +/- byl na 15.

Pokud chces pres internet, tak zkus uhrinstinkt.de. Tam meli ten muj kousek jeste o trochu levneji, nez u Wempe bez 15%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex ne, Breitling.

Wempe prodava plno znacek (aspon tady v Berline) a nemyslim, ze by delali rozdil mezi nimi co se tyce mozne slevy. Jak rikala slecna co me mela na starosti- na individualni cenu mimo katalogove jsou vzdy pripraveni. Pak uz asi zalezi na tom, jak clovek na ne zapusobi osobne (tudiz neverim na vetsi slevu ciste na mailovy dotaz. Uprimne, takovych musi dostavat plno).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je jasny, ze na modely co ti budou extra objednavat, ti tezko uz dopredu daji slevu. Ale to suby by mely mit normalne na kramu. Vyhoda u Wempe jeste v mem pripade byla, ze B. nemely v Berline, ale poslaly je pro me z kramu v Mnichove. A to bez jakehokoli zavazku koupit.

Ale filozofovat, zda daji slevu nebo ne muzeme do konce sveta:-). Kolega potreboval jen poradit. Dival jsem se ted jeste na uhrinstikt.de a tam je maji za 6,050.

P.S. k vanocum chci koupit zene R. u Wempe a o slevu si reknu. Tak pak poreferuji:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Breitling je 10% hodně málo teda ;)

 

Ty 3% jsou dle meho nazoru automaticka sleva, pokud zaplatis hotove anebo platebni kartou, z ktere obchodnikovi neztrhnou moc procent.

Uprimne bych ale na pouze na mailovy dotaz take moc slevu nenabidl. Ja jsem byl primo u nich a rekl si o 15%. Po tydnu se mi ozvali, ze daji 10. Nakonec ale jeste pridaly navic remen zdarma, takze jsem +/- byl na 15.

Pokud chces pres internet, tak zkus uhrinstinkt.de. Tam meli ten muj kousek jeste o trochu levneji, nez u Wempe bez 15%.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to kazdopadne!

Chtel jsem si rict puvodne o 50%, ale bylo mi jich lito. Z neceho ten najem na FrSt tahnout musi....i kdyz se divim, ze to nedavaj zadarmo k jakymukoli nakupu nad petset. Vorloje jedny kolotocarsky.

:-)))

 

 

 

Na Breitling je 10% hodně málo teda ;)

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, líbí se mi Rolex Datejust II, asi označení 116334, provedení Black dial, vroubkovaná luneta.

 

Když se však dívám na web Rolex, provedení s black dial tam není, jen barva modrá. To se už nevyrábí, nebo se dají koupit i jiné kombinace, které Rolex na webu nemá?

 

Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pani, nemate niekto prehlad kolko momentalne v CR/SR stoja modre Milgy a zelene Suby?

...pisal som aj dva maily, ale nasi predajcovia zjavne este nenasli v 21. storoci caro takejto komunikacie :)

 

Pravda, komunikovat by mohli, zato o cene sa bavit mailom/telefonom asi nie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Dobrý den XXXXX,

 

cena níže poptávaného model je 165.400,-Kč a máme ho skladem.

 

Děkuji a také přeji hezký den,

XXXXX

 

 

XXXXXXXXXXXXXX

XXXXXXXXXXXXXX

Tel.: +420 777 XXX XXX
E-mail: XXXXXXXXXXX
Vladimír Bechyně s.r.o, Štěpánská 57, 110 00 Praha 1

 

 

 

Nevim jak Carolinum, ale Bechyně mi to zatím mailnul vždycky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5.2.2015

 

Dobrý den pane suckmydick,

cena modelu GMT- Master II BLNR je 223.750,- momentálně není k dispozici. Dodací doba u tohoto modelu je přibližně jeden měsíc.

Cena modelu Dytona 116520 je 300.700,-. Jedná se o model s omezenou roční produkcí, je zde čekací listina. Doba dodání je přibližně půl roku až rok.

V případě bližších informací nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Kanye West

 

 

image001.jpg

Pařížská 14

110 00   Praha 1

T. +420 224 817 060

M. +420 602 530 433

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...