Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Mám model casio oceanus a jeden model edifice http://www.hodinky-koscom.cz/cz/casio-eqw-m1100db-1a.Jsem spokojený s obojím Mám také něco od Citizenu.U Casia mi vadí,že se po nějaké době v noci zastaví vteřinovka,ale hodinky dál jdou.Stačí je dát na světlo nebo stisknout ovladač a vteřinovka se zase rozeběhne,u Citizenu jdou pořád i vteřinovky,teda když je nehodim na měsíc do šuplíku.A to nedělám.Myslím,že speciálně řada Edifice nemá tolik příznivců zřejmě pro svůj přezpříliš 3rozměrný obraz.Ale podívej za slušnou cenu máš pro mě pěkný hodinky s funkcema jako hrom.Takže gratuluju a at dlouho slouží.:cheers:

Odesláno

Díky moc za pěknou reakci, já si nemůžu pomoct, ale mi se Casia prostě líbí a nejen tyhle. Jsem informován, že je to zcela běžná spotřebka, ale ty vyšší modely snad mají něco do sebe. Máš pravdu, funkcí habaděj za ty peníze, pro mně to byl stejně finanční strop. Ta zastavující se vteřinovka mně taky zarazila, zřejmě nějaká úsporná funkce, ale nepředstavuje sebemenší problém. Spíš mně mrzí jejich menší citlivost k rádiovému signálu, doma se mi neseřídí, musím je dát ven.

Odesláno

Petře ty Tvé Edifice jsou na pohled prima a za tu cenu podle mě i hodně slušně zpracované. Já také pokukuji po rádiem řízených (a Oceanus už byl na mušce vícekrát, ale v dané ceně je už více konkurence).

 

Tak si je užívej a hlavně hledej signál :) (stejně to imho stačí tak 1x měsíčně..)

Odesláno

Ja mam podobny modul v G-Shock Giez a musim rict, ze tech x moturku, solar a radio, je to uzasna technika.

Casio ma u me svoje misto, na nic si nehrajou a techniku v sobe maji maximalne moderni.

Kdybych nevedel co roupama, tak bych uz mel ty novy Gecka pro RAF.

Odesláno

Mi se líbí Mudmany, ale už mám digitálky s rádiem za 2K, tak to by mohlo stačit. Štve mně jen to, že mají stopky max. 1 hod, potřeboval bych více (na chození pro fyzičku).

Odesláno

Petr_67 : Ty stopky po dosažení 1h se zastaví nebo pokračují od 0, jak bývá u C zvykem ? Jestli to 2. tak jednoduchá pomoc-vnitřní "potapščskou" otočnou lunetou si označíš polohu hodinové ručičky a stopky ti budou měřit vteřiny a minuty.

Odesláno

Jestli myslíš Risemany, tak ty měří do 24 hod, v tom kulatém okýnku se zobrazují hodiny. Pokud jde o ty analogové, tak ty stopují jen do 24 minut, jestli se zastaví jsem nezkoušel.

Odesláno

ja mel taky edifice a byly to supr hodinky, hodne muziky za malo penez, ted uz mam jen takovy obyc waveceptory, pouzivam je pouze jako presny cas - puvodne mely byt pracovni, ale radsi nosim na praci trebas doxy - tak sedi vedle pocitace. jinak se signalem sem ani u jednech problem nemel..

Odesláno

Myslim, ze na kazdodeni nošení jsou moc dobre. Take mam jedny eco radio jsou to ProMastery ;-)

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...