Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

Jasně, jsem. Naposledy, co jsem s ním mluvil flyboyoval vlevo v kokpitu u Oman Airlines, ale ty hodinky dostal, když nastupoval předtím u jiných aerolinek. A jelikož nemá rád hodinky a nenosí je, nabídl mi, jestli je nechci. Toť vše. No to je prča.

 

No to práve nie je prča :-)?je to do plaču. Tu Ti pán pilot ponúka Brajtle, a Ty ideš po pseudo-švajčiaroch z ÚesÁ.

 

Kam ten svet speje, že. Každopádne tešíme sa na fotky. 

 

F.

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, kámoš mi nabízel nový Breitlingy, co fasuje ve firmě.

Jeden flyboy mi tiež ponúkal múnwoče. Avšak fíky. Z toho som sa poučil, že origo hodinky v takej cene Ti môže dať jedine otec, starý otec, strýko alebo totálny blbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden flyboy mi tiež ponúkal múnwoče. Avšak fíky. Z toho som sa poučil, že origo hodinky v takej cene Ti môže dať jedine otec, starý otec, strýko alebo totálny blbec.

 

 

Aby to éro nebyl taky fejk..... :lol2:

 

 

To spíš slyšíš Breitlingair ;)

   :lol2:  :lol2:  :lol2: díky za super ráno :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Já jsem neřekl, že by se mi Breitlingy nelíbili, já jsem psal, že bych se je bál nosit. A s mým přístupem k užívání hodinek by mě to rvalo srdce, nebo by mě ležely v šuplíku. A jelikož samozřejmě taky nebyly zadáčo, rvalo by měto srdce ještě víc (a nejvíc asi mojí manželce ...). Jo a tady někdo neumí číst, u Omanu je nedostal, měl je již předtím. Nafasoval je při nástupu jako kapitán - šéfpilot společnosti. Nevím, co je na tom divnýho. Když vím, kolik tam berou, tak jedny Breitlingy jsou proti tomu tenisky na odpolední běhání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se vrátím o letadel k těm Invictám, může mi někdo objektivně říct, v čem je u nich problém? Bavíme li se tedy o těch jejich top modelech, Swiss Made. Co vím, tak je dělají skutečně ve Švýcarsku ve Švýcarské firmě, co koupili. A ani to snad ani jinak nejde. Mají osvědčený švýcarský kalibr a zpracování vypadá ok. Nebo se pletu? Samozřejmě se pořád bavíme o hodinkách za nějakých 15k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se vrátím o letadel k těm Invictám, může mi někdo objektivně říct, v čem je u nich problém? Bavíme li se tedy o těch jejich top modelech, Swiss Made. Co vím, tak je dělají skutečně ve Švýcarsku ve Švýcarské firmě, co koupili. A ani to snad ani jinak nejde. Mají osvědčený švýcarský kalibr a zpracování vypadá ok. Nebo se pletu? Samozřejmě se pořád bavíme o hodinkách za nějakých 15k.

 

ProsímTě já nemám problém s Tvým výběrem, který je věcí vkusu každého jednotlivce, ale obecně Invicta dělá stran designu opravdu hnusné modely, čímž Ti nechci kazit radost. Jestli se o Breitlingu říká, že je od kolotočů, což je mi úúúplně jedno, tak pak nevím, co lze říci o Invictě :) . Ale když se Ti líbí, tak proč ne? A docela by mě zajímalo co je pravdy na tom fasování, někde jsem v minulosti slyšel, že někteří piloti skutečně Breitlingy dostali, otázkou je jestli jako prémie nebo "fasování"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se vrátím o letadel k těm Invictám, může mi někdo objektivně říct, v čem je u nich problém? Bavíme li se tedy o těch jejich top modelech, Swiss Made. Co vím, tak je dělají skutečně ve Švýcarsku ve Švýcarské firmě, co koupili. A ani to snad ani jinak nejde. Mají osvědčený švýcarský kalibr a zpracování vypadá ok. Nebo se pletu? Samozřejmě se pořád bavíme o hodinkách za nějakých 15k.

 

Za ktore si na začiatku "oheicavabejo" tunelu pýtajú 100K, aby vyvolali dojem čohosi luxusného :-) a zákazník, štastný ako blcha, s pocitom prémiovosti nakoniec má na ruke čosi takto krásne:

 

1536735d1403391564-invicta-arsenal-reser

 

No nie je to nádhera? :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...