Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Ahoj Viktore,

Uvažuju nad remenem na Steelfishe 44mm, černé. Jaky řemen od Vás bys mi na ne poradil? Ideálně samozřejmě něco hodne vodeodolneho, zvazuju černou nebo tmavě modrou, světla k tomu asi nepůjde.

Dulezita je tloušťka, řekl bych ze na remenu pod 5,5 po cele délce asi budou vypadat blbe..

 

Díky

 

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Ondro,

predne remen 5.5 mm po cele delce s klasickou prezkou si neumim predstavit, to by jsi ani nezapnul. Ale vim co hledas, masivni remen na becka. Pokud bys netrval na vodeodolnem remenu tak super remen za peknou cenu je RIOS Tornado jeho tlouska je u nozek cca 7mm a pak se prijemne zuzuje. Z vodeodolnych pak HIRSCH Heavy Calf, je vodeodolny, je v modre barve a ma specialni upravu pro podreni. Dalsi variantou muze byt HIRSCH Grand Duke, ten uz ale pocitove neni tak masivni. No a pak tady mame echt aligatora - HIRSCH Viscount, taky vodeodolny, masivni, drahy (ale je to jeden ze tri top co mame v nabidce) :)

 

V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

To se tu uz,myslim,resilo,pokud si to nepletu s kaucukem:-)Ale hadr,vicemene v jakykoli barve,koupis na Ebay za par supu,to by se klukum asi moc nevyplatilo..

Přes Ebay koupíš víceméně cokoli. Nevšim jsem si v čechách, že by někdo nabízel NATO nebo ZULU strapy (krom StrapShopu smozřejmě). Možná by to pro ně nebylo zas tak nevýdělečné. Necháme to na lidech ze Strapshopu, aby se rozhodli jestli to stojí za to. Spíš bych zapřemýšlel nad dalšími výrobci řemenů. Hirsch ani Rios mi moc nejdou pod nos. Nejsem vybíravej, ale asi jsem měl vždycky smůlu při výběru. Rios (Submariner) i Hirsch (Lance) mě vysloveně zklamali. Di-modell byl vždycky fajn, ale asi s nimi mají špatné zkušenosti co se týká termínů. Já osobně si klidně počkám, když dostanu to co jsem chtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Doporucil bych k nim nejakeho aligatora ve stredne nabo tmave hnede barve.

Pokud je budes nosis spise k formalnimu odevu, pak s nekontrastnim prositim ... RIOS Imperial nebo RIOS President

nebo spis sportovnimu, pak bych zvolil RIOS Connoisseur.

 

Z hladkych remenu by mohla byt dobra volba RIOS New York.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapeklitá otázka - chtěl bych na Zenithy Elite vyzkoušet i něco nekrokodýlího (světlýho i tmavýho aligátora mám od Zenithu). Je to 19mm, ideálně černá barva, chtěl bych něco bez výraznější struktury. Hodinky jsou dost tenký, takže asi čím tenčí, tím lepší. Celkem přijatelnej mi přišel Hirsch Camelgrain, ale rád si nechám poradit...

 

Pro představu:

77_75_75_238_29-10-13-03-25-49_138305674

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...