Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Spustili jsme fotogalerii, kde můžete podívat na fotky řemínků na hodinkách, které nám posílají zákazníci.

Nejedná se o žádné "studiovky", ale pro lepší představu jak jednotlivé řemínky ladí ke konkrétním typům hodinek jsou OK.

Budeme rádi, pokud nám zašlete svou fotku hodinek s řemínkem od nás.

Protože nikdo jiný než zdejší členové si hodinky stejně nefotí :D

 

Všem kdo nám svou fotku poslal, děkujeme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Parádní fotka Viktore :)

 

No už jsem u Vás dlouho nic nekoupil, už to bude víc než týden myslím :) tak se zeptám.

 

Nějaký zajímavý řemen na Moony, na trnovku Hirsch 18 kterou mám, nebo už se sponou, zůžení u spony asi na 18, ne Aligator apod., spíše něco s low endu - ten origo tah je tak skvělej, že málokdy na nich jakýkoli řemen vydrží dlouho :), tak do něj nechci investovat příliš.

 

Jaké řemeny bys doporučil z Vaší nabídky?

 

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viktore spadnul vám web, nebo je chyba u mě? Nemůžu se probojovat na vaše stránky...

 

Viz vyse, prave jsem to mel rozepsane. Oprava snad bude trvat do pulnoci, tak doufame :(

Problem je nekde ve smerovani DNS serveru, ale nejsem ajtik, tak nevim

Upraveno uživatelem Baker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím, rád bych požádal o radu při výběru řemene k modrým bondovkám. Výběr jsem zužil na Rios Wave a Hirsch Pure v modrých barevných variantách, přičemž kritériem by měla být odolnost (hodinky nosím hodně často, včetně plavání) a také aby pasovala modrá barva řemene k lunetě a ciferníku. Můžu poprosit o doporučení, který by byl vhodnější? Případně si rád nechám poradit i jiný model. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je hlavním kritériem voděodolnost, pak bych volil Hirsch Pure, kaučuk je de-facto nezničitelný.

Rios Wave je voděodolný řemen, nikoliv však určen primárně pro časté plavání (spíš příležitostné). Je potřeba brát v úvahu, že jde stále o kůži, která je sice impregnovaná ale stále je to kožený řemen, který v případě častého namáčení dostává zabrat především v místě zapínání. Barevně ovšem nebude odpovídat barvě hodinek, světle modrá je příliš světlá a tmavě modrá zase hodně do černa.

 

Pokud namáčení řemenu nebude příliš časté nebo budete-li preferovat kůži, pak je zde ještě varianta Hirsch Heavy Calf, který je rovněž voděodolný.

 

 

01.jpg

02.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rychlou odpověď a tip, Hirsch Heavy Calf tím prošitím skvěle ladí s indexy. Rád bych vyzkoušel něco jiného než tah, ale jde mi o to, aby hodinky stále byly stejně "univerzální" - čili aby nebyly řemenem nijak limitovány při každodenním nošení, nevadilo plavání (dejme tomu jednou za měsíc, když nebude příležitost vyměnit je za digitálky), atd. Pokud tohle Hirsch splňuje, objednám ten. Jen pro ujištění, šířka 20mm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...