Macin.Z Odesláno 19. října 2012 Nahlásit Odesláno 19. října 2012 Zavítal jsem na toto fórum v dobré víře, že se rozhodnu při koupi hodinek, ale zatím jsem rozšířil výběr o další hodinky. Vzhledem k tomu, že si nevím rady, nechám si poradit, popř doporučit i něco jiného Výbírám zatím z tohoto: http://www.hodinky-damske-panske.cz/4463.484/a-9880/ http://www.hodinky-damske-panske.cz/srp017k1/a-6607/ http://www.hodinky-damske-panske.cz/1-1516l/a-27345/ http://www.hodinky-damske-panske.cz/snzh63k1/a-19787/ http://www.hodinky-damske-panske.cz/adriatica-1074/a-8949/ Díky předem.
Peter78 Odesláno 19. října 2012 Nahlásit Odesláno 19. října 2012 tak ale to musis zadat take nejaka kriteria, v ramci kterych se mame hejbat.. co presne chces? ten tvuj vyber je mix spolecenskych i sportovnich hodinek, kvarcu i automatu.. cili?
MegaTenese Odesláno 19. října 2012 Nahlásit Odesláno 19. října 2012 za me Jacques Lemans hlavne ne ten Seculus, to je vyrobce lednicek ne?
kuncák7 Odesláno 19. října 2012 Nahlásit Odesláno 19. října 2012 Víc specifikací- první maj chrono, další ne ( nepátral jsem po pohonu ). Chceš to natahovat obden či se spolehneš na baterii, vodotěsnost? Hlavně ne ty první.
Jezevcik2 Odesláno 19. října 2012 Nahlásit Odesláno 19. října 2012 Co tyhle? http://www.seiyajapan.com/product/S-SARZ005/SEIKO-5-Sports-SARZ005-Movt-4R36.html
Macin.Z Odesláno 19. října 2012 Autor Nahlásit Odesláno 19. října 2012 Nejvíc společného měli co do ceny, ale jinak automaty s natahováním při pohybu, chrono by byl dobrý, ale do ceny se nevejdem. jinak společenský nebo sportovní? No, byl jsem si zkusi 38mm průměr a na mém 23mm zápěstí děs, tzn, že sportovní, i když se pohybuji na jednáních i v obleku. No, já věděl, že mě dostanete. Stačí prozatím?
Kalifx Odesláno 19. října 2012 Nahlásit Odesláno 19. října 2012 Nejvíc společného měli co do ceny, ale jinak automaty s natahováním při pohybu, chrono by byl dobrý, ale do ceny se nevejdem. jinak společenský nebo sportovní? No, byl jsem si zkusi 38mm průměr a na mém 23mm zápěstí děs, tzn, že sportovní, i když se pohybuji na jednáních i v obleku. No, já věděl, že mě dostanete. Stačí prozatím?Chlape, a do jaký ceny se máme teda vejít?
Macin.Z Odesláno 19. října 2012 Autor Nahlásit Odesláno 19. října 2012 Co tyhle? http://www.seiyajapa...-Movt-4R36.htm Moc pěkný a i co se parametrů týče v této cenové hladině.
Macin.Z Odesláno 19. října 2012 Autor Nahlásit Odesláno 19. října 2012 Chlape, a do jaký ceny se máme teda vejít? Před měsícem jsem začal na 3 tis. a dnes jsem do 6 tis, ale pokud by to byl opravdu zajímavý kousek, vzal bych i do 7 tis.
cody Odesláno 19. října 2012 Nahlásit Odesláno 19. října 2012 (upraveno) Ty Seiko od Vita jsou bozi, ty vubec neznam. Provedeni jako vzdy na prvni pohled super. Po dlouhe dobe (me) nerusici datumka s peknou kombinaci okenka dne. A lunety simulujici GMT. Za me Seiko opet palec nahoru a kolegovi je nemuzu nez durazne doporucit. Tyhle bych fakt rad videl nafocene v chlubirne. Upraveno 19. října 2012 uživatelem cody
Macin.Z Odesláno 19. října 2012 Autor Nahlásit Odesláno 19. října 2012 Před měsícem jsem začal na 3 tis. a dnes jsem do 6 tis, ale pokud by to byl opravdu zajímavý kousek, vzal bych i do 7 tis.
Quido Morava Odesláno 19. října 2012 Nahlásit Odesláno 19. října 2012 Před měsícem jsem začal na 3 tis. a dnes jsem do 6 tis, ale pokud by to byl opravdu zajímavý kousek, vzal bych i do 7 tis. chlape, já jsem z tebe daněk - co vlastně hledáš...? víš to ty sám?
jencekgs Odesláno 19. října 2012 Nahlásit Odesláno 19. října 2012 Takže se pomalu blížíš k 10tis:smile_anim: Co nějaké pilotky?? Ty by šly i k obleku si myslím
Daemonultimate Odesláno 19. října 2012 Nahlásit Odesláno 19. října 2012 (upraveno) Tak za mě:všechno jsem to zkouknul a sjistil,že máš zájem jen o mechanickou mašinku,ten Seculus tedy vybočuje baterkou a do něj bych nešel.Možná jejich potápky s Etou,ale tenhle model ne,protože v téhle cenové kategorii a v baterkáčích jsou určitě přitažlivější modely,když vynechám takový vychytávky jako eco-drive a pod.Adriatica nevypadá zle,ale pokulhává za konkurencí s vodotěsností.Zůstaly nám Seiko a Lemans.Z tvého odkazu nevidím jaký stroj jim tiká v těle,ale předpokládám,že Eta ale pár webů jsem prolítl a nikde to neuváděli.Nutno zjistit,spolu s disainem a wr 200m je to jeden z favoritů.Seiko je ověřená firma kvalitou i zpracováním ale Tebou vybrané modely mě zrovna moc neoslovily.Z tvého výběru mi vyplývá,že máš chut na oblekovky ale dva modely Ti vybočují.Ujasni to.A také ujasni mechaniku a baterku.Nabízená Seika kolegy Up jsou OK!!! Upraveno 19. října 2012 uživatelem Daemonultimate
Macin.Z Odesláno 19. října 2012 Autor Nahlásit Odesláno 19. října 2012 (upraveno) Proto ten nadpis, že jsem ztracen. Tedy jinak: Hodinky automatika s možností do vody seiko 5 řada líbí, už jsem se vtáhnul i do vlákna s fotem, ale nabízíte mě odkazy na série, které neznám a teprve se s nimi seznamuji Cena do 6 tisíc, ať to tedy má nějaký konec. Návrhy výše super a ty moje odkazy už ani neotevírejte, vypadá to, že zraju k max dvěma značkám. Hlanvě neházejte kameny, myslím, že to s vámi dám dohromady a moc děkuji za trpělivost. Ještě dotaz, ty odkazy jsou i návodem pro případné zakoupení nebo se mám obráti na autory odkazu, ktří je rovnou nabízejí? Upraveno 19. října 2012 uživatelem Macin.Z
Kalifx Odesláno 19. října 2012 Nahlásit Odesláno 19. října 2012 Tak nevynechej v úvahách ani Orienty: Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Tady jsou na ně odkazy: Můj odkaz a Můj odkaz
Quido Morava Odesláno 19. října 2012 Nahlásit Odesláno 19. října 2012 ano, taky bych ti doporučil pro začátek vybrat v levnějších sériích SEIKO nebo ORIENT - to jsou značky pro začátečníky jako dělané, a přitom kvalitní, mnozí u ních zůstanou napořád... no proč ne jeden link, kde se dají i dobře a spolehlivě nakoupit nové hodinky
Macin.Z Odesláno 19. října 2012 Autor Nahlásit Odesláno 19. října 2012 Jsem nejvíc unešen asi z těchto Seiko 5 Sports Automatic Gents SNZG15J1, nemohu si pomoc, ale po nich již koukám déle.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se