Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

...u mě se to úplně obrátilo vzhůru nohama. Z toho FJLRV Greenland jsem skočil na SirJoseph Trivor a nakonec jsem si ji šel i vyzkoušet, ale velikost neprošla... jenže kousek vedle jsem uviděl Rab Khroma Transpose, sedla jak prdel na hrnec, a v hlavě byl brouk. Takže jsem začal hrát s paní prodavačkou informační šachy a nakonec mě umatovala 😀  A co myslíte? Měl ho tam 😀 Je doma a začnu teď nabírat zkušenosti s Prima Loftem. Dobrý střih, pohodlná, lehoučká a na všechno 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Zdenek1307 napsal:

...u mě se to úplně obrátilo vzhůru nohama. Z toho FJLRV Greenland jsem skočil na SirJoseph Trivor a nakonec jsem si ji šel i vyzkoušet, ale velikost neprošla... jenže kousek vedle jsem uviděl Rab Khroma Transpose, sedla jak prdel na hrnec, a v hlavě byl brouk. Takže jsem začal hrát s paní prodavačkou informační šachy a nakonec mě umatovala 😀  A co myslíte? Měl ho tam 😀 Je doma a začnu teď nabírat zkušenosti s Prima Loftem. Dobrý střih, pohodlná, lehoučká a na všechno 👍

Dobrá volba, RAB mám rád 👍 Primaloft je na pohodu, výhoda že ho k vyššímu tepelnému komfortu stačí málo a tak jde bunda dobře balit. Budu brát už druhou od LS model Mythic a pod ní si beru pouze termoprádlo a nějákou lehkou mikinu, bohatě stačí i v mínusových teplotách, Primaloft opravdu hřeje až dost. Hřeje i vhký a rychle schne, svrchní vrstvu řeším tedy zvlášť nepromok bundičkou. Myslím že budeš happy 😀

https://www.hudy.cz/bunda-la-sportiva-mythic-primaloft-r-jacket-men?size=396223&utm_campaign=freelistings&utm_medium=organic&utm_source=google&utm_term=MYTHIC+PRIMALOFT®+JACKET+Men+La+Sportiva+Bunda++Modrá++S&variant=103112&gad_source=4&gclid=EAIaIQobChMI2ejxuPzhgwMVd2WRBR0yAg-PEAQYAiABEgLsPfD_BwE

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, African napsal:

Dobrá volba, RAB mám rád 👍 Primaloft je na pohodu, výhoda že ho k vyššímu tepelnému komfortu stačí málo a tak jde bunda dobře balit. Budu brát už druhou od LS model Mythic a pod ní si beru pouze termoprádlo a nějákou lehkou mikinu, bohatě stačí i v mínusových teplotách, Primaloft opravdu hřeje až dost. Hřeje i vhký a rychle schne, svrchní vrstvu řeším tedy zvlášť nepromok bundičkou. Myslím že budeš happy 😀

https://www.hudy.cz/bunda-la-sportiva-mythic-primaloft-r-jacket-men?size=396223&utm_campaign=freelistings&utm_medium=organic&utm_source=google&utm_term=MYTHIC+PRIMALOFT®+JACKET+Men+La+Sportiva+Bunda++Modrá++S&variant=103112&gad_source=4&gclid=EAIaIQobChMI2ejxuPzhgwMVd2WRBR0yAg-PEAQYAiABEgLsPfD_BwE

👍 urcite dobra volba. A dik za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primaloft je super. Na Afriho doporučení jsem bral úplně stejnou bundu od La Sportivy a je to přesně jak píše. Lehoučká a zahřeje fest. Jde v tom chodit tak max do 10 stupnu. Pak shoříš:) Dal jsem v tom i lehkou rychlejší hřebenovku v -17 jen s termo tričkem pod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 10. 2023 v 14:22, Kamil.K napsal:

Taky volím GTX, "postapokalyptickou" mám (jako šumperský patriot od TILAKu;-) už asi 10 roků tuto...

Tilak Evo RPS.jpg

Slyšel jsem že Tilak má nového investora, neví se o koho jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 1. 2024 v 7:33, Igicz napsal:

Primaloft je super. Na Afriho doporučení jsem bral úplně stejnou bundu od La Sportivy a je to přesně jak píše. Lehoučká a zahřeje fest. Jde v tom chodit tak max do 10 stupnu. Pak shoříš:) Dal jsem v tom i lehkou rychlejší hřebenovku v -17 jen s termo tričkem pod. 

Je pravda, že než jsem vychytal hadry, tak jsem málem párkrát opravdu shořel jak píšeš 😆 Na druhou stranu, když jsem se na Dufourspitze zasekl v -30C na dvě hodiny v jednom blbém úseku, tak mi pravděpodobně zachránila život. Mythic jsem včera ukořistil se slevovým kupónem za docela solidní peníz 👍 Hudy má nějaké velikosti v akci, tak mrkněte.

Screenshot_20240120-115058~3.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové neměl by někdo typ na univerzální bundu něco jako je ECWCS tzn. Nepromokavá bunda s membránou a s odnímatelnou fleecovou vložkou. Mám od Milteku ECWCS, není to úplně špatný, ale klidně bych si dopřál něco lepšího, případně nějaký typy na podobnej druh bundy. 

12.jpg

123.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Strocek napsal:

Pánové neměl by někdo typ na univerzální bundu něco jako je ECWCS tzn. Nepromokavá bunda s membránou a s odnímatelnou fleecovou vložkou. Mám od Milteku ECWCS, není to úplně špatný, ale klidně bych si dopřál něco lepšího, případně nějaký typy na podobnej druh bundy. 

12.jpg

123.jpg

Kdybys chtel ECWCS vz. 95 tak muzu nabidnout i s termo bundou pod tim. 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu pětadevadesátkovou ECWCS hodně chválí, ale to už je na mě moc. Sem to chtěl na normální nošení. Koukal jsem a dělaj už druhou generaci tý vod miltecu, tak když mě nic necvrkne do nosu, tak jí asi zkusim, nevypadá špatně. Přemejšlel jsem i o nějaký lišce, ale ty maj buď nepromok nebo klasiku zimní, jakože ne kombi, nebo jsem nenašel.

bunda-cierna-gen-ii-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 1. 2024 v 12:07, African napsal:

Je pravda, že než jsem vychytal hadry, tak jsem málem párkrát opravdu shořel jak píšeš 😆 Na druhou stranu, když jsem se na Dufourspitze zasekl v -30C na dvě hodiny v jednom blbém úseku, tak mi pravděpodobně zachránila život. Mythic jsem včera ukořistil se slevovým kupónem za docela solidní peníz 👍 Hudy má nějaké velikosti v akci, tak mrkněte.

Screenshot_20240120-115058~3.png

Tak mě dorazil Mythic a z nějakého důvodu ty bambusáci z La Sportivy protáhli ramena, rozšířili podpaží a bunda na mě visí jak pytel, nechápu. Mám třetí, předchůdci jiná jména, ale identická bunda, všechny XL super a teď v XL tenhle pytel 😵‍💫 Jsem naštvaný, protože rukávy i celková délka stejná jako předchůdci, což znamená že L mě nebude a do toho delší ramena, takže mám po dalším oblíbeném hadříku... šajze.

DSC_5956~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African Nevěš hlavu, já včera poprvé za poslední léta obléknul L, co mě v práci objednali a to jsem všude tvrdil, že to nenavlíknu! 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když já mám pár věcí ověřených a pouze je objednávám znovu a znovu dokola, třeba i boty. A najednou pic, jinej střih u té stejné bundy, kterou mám po třetí....no nic, bez vyzkoušení už nepůjde asi vůbec nic 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, African napsal:

Když já mám pár věcí ověřených a pouze je objednávám znovu a znovu dokola, třeba i boty. A najednou pic, jinej střih u té stejné bundy, kterou mám po třetí....no nic, bez vyzkoušení už nepůjde asi vůbec nic 😆

No kdyz oni asi mysleli, ze na sobe makas a rostes 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Už čtvrtý den provádím intenzivní testování bundy a Rab teda jede na jedničku. Podmínky kruté, vítr i kolem 90 km/h, do toho nějaké mrholení a teplota okolo 1°C. Jen tři vrstvy, první od Klimatexu, druhá od Devoldu a třetí Rab. A jsem fakt mile překvapen. I když bunda nevypadá nijak stylově, nemá žádny barvičky a je taková obyčejná, tak o to víc teda funguje. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 27. 10. 2023 v 14:03, African napsal:

Zimní bunda 100% nepromokavá nebude, ztratila by smysl že je zimní. Řeší se to svrchním nepromokem když už tedy začne pršet a já preferuji Gore-Tex. Millet dělá perfektní vršky, jeden mám na sobě a základ je oboustranný zip a dlouhé otevíratelné podpažáky ať můžeš pěkně větrat 🤙 Dnes od rána dobrý humus, ještě mě nepřestalo pršet....

DSC_5517.JPG

 

Zkusil jsem toho strašně moc a nakonec skončil opět u Milletu, který mi se slevou za devítku dává největší smysl, hurá 🤙 Mammut pecka věci, ale mě ten střih prostě nesedí, škoda....

DSC_6343~2.JPG

Screenshot_20240405-105438~2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nejvyšší řada, tak to bude snad frčet dobře. Millet mám moc rád. U mě už dopadlo kompletní testování RABu a je to fakt úžasný jaký topítko to je. Úplně mě mrzí, že se začíná oteplovat 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Zdenek1307 napsal:

Je to nejvyšší řada, tak to bude snad frčet dobře. Millet mám moc rád. U mě už dopadlo kompletní testování RABu a je to fakt úžasný jaký topítko to je. Úplně mě mrzí, že se začíná oteplovat 😀

Tak stačí když bude vydatně pršet a foukat 😆 RAB je fajnovej 👍 Já okolo Trilogy chodil jak mlsnej kocour už tak dva roky, ale 17 co za ni chtěli, někde i dvacet jsem prostě odmítal dát 😖 Je hodně dobrá, prověřená, Recco v kapuci malý bonus, docela jsem koukal kam se ta technologie posunula. Dneska v Hudy jsem byl happy, gatě Direct Alpine, fešná mikina LS, funkční bunda na kolo LS, ponožky, na všechno 50% sleva, gůd 😇

DSC_6343~3.JPG

DSC_6344.JPG

DSC_6345.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, African napsal:

Tak stačí když bude vydatně pršet a foukat 😆 RAB je fajnovej 👍 Já okolo Trilogy chodil jak mlsnej kocour už tak dva roky, ale 17 co za ni chtěli, někde i dvacet jsem prostě odmítal dát 😖 Je hodně dobrá, prověřená, Recco v kapuci malý bonus, docela jsem koukal kam se ta technologie posunula. Dneska v Hudy jsem byl happy, gatě Direct Alpine, fešná mikina LS, funkční bunda na kolo LS, ponožky, na všechno 50% sleva, gůd 😇

DSC_6343~3.JPG

DSC_6344.JPG

DSC_6345.JPG

👍👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...