Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

Jj je to tak, neprozřetelně prohlásil, při první knížce, že za každou bude fajka.

A teď vyhrožuje, že za každou přibude puntík, je mi jasný, do jakého tvaru to chce naformovat panáček. :frusty:

A vím kam směřuje, chce mě odradit od psaní. :rolleyes:

Jinak děkuji za pochvalu Berte.

Bohušu, neni tak dlouhá, klame tělem 15cm. A já fajfky v kapse nenosím. Tam mám peníze, protože nenosím

peněženku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pro nas nezasvecene, o jake knizky jde?

Trochu upřesním.

2015 - Sedm dýmek a mincí - 18 povídek, o životě, ženách a dýmkách, lépe řečeno, v každé povídce je postava s dýmkou. (neni pro děti)

2016 - Jedenáct pohádek - klasické pohádky pro děti, nic opsaného, vše vymyšlené, mnohdy posazené do reálných míst

2017 - Dvanáct pohádek - dalších dvanáct pohádek pro děti, nic opsaného, vše vymyšlené, mnohdy posazené do reálných míst,

vesnice, městečka, rybníky, hrady a zámky najdete na mapě.

Více tady - http://knizka6.webnode.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

little_w - jj, tu má taky, ono moc knížek s dýmkovou tématikou zase tak neni.

Ale tím jsi mi připomenul a nedá mi to se malinko pochlubit. Ono mě to tenkrát dost potěšilo od člověka, kterého neznám a on mě.

 

Pan Klaus psal do Sedlčanského muzea, kde jsem dělal výstavu dýmek, potom Michalovi Hubaczovi, který mi to přeposlal. 


"Prosím předejte panu Kláskovi můj upřímný dík za jeho krásnou knížku,plnou " člověčiny" a lásky k dýmkám. Četl jsem ji dvakrát po sobě. Nadchla i mé dva kamarády-dýmkaře. Kam se hrabe Erenburg !
S pozdravem PhDr. Josef Klaus, Lovosice"


Všechny tyhle pozitivní ohlasy jsou pro mne jako velké injekce plné chuti do dalšího psaní. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Berte, máš moje velké sympatie, to je můj TOP. Oni to oba dva B+T dobře vědí. Na dýmce.net jsem dobře znám svojí

náklonností k tomuhle tabáku a k dýmkám Falcon. Jenom je opravdu škoda, že ho přestali dělat. I když mě to zase tak moc

nevadí. Mám ho tři kila a nekouřim jenom ten.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, Falconka. Má první dýmka. Tuším, že ve zralém věku dvanácti let. On ten můj táta moc dobře věděl, proč mi podstrčil něco, u čeho stačí jen vyměnit hlavičku, a co umí chytat močku do smotku vytvořeného z pucátka ..... Nostalgie jak sviňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...