Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

Nene pánové :lol2:  je to v poho. 22/32 ona klame tělem. O takové ženské by jsme řekli, že je krev a mlíko.

Moc dobře se drží v ruce, je pravda že jen v puse by kouřit nešla. :)

No a panna, to je moje slabost, u dýmek to mám obráceně než se ženskýma.

Mám těch fajfek trochu hodně, tedy jich hodně zůstává neposkvrněných. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem si říkal, že spíš bude klamat tělem ... Ale rozměry sem si netroufnoul ani tipnout ...

 

By mě zajímalo co bys prischero dělal s nějakou z mých 46/20 :0D ( jak o tom přemyslím, tak ani razantně menší nemám, co se týká vycházkových...Kterých mám 98% v sešlost všech dýmek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekal jsem ten kotel větší. Zas tak zlý to se mnou není, jen prostě preferuju menší kotlíky. Takže za večer většinou vykouřím Kratochvíli 18x27 a třeba Mortu 18x35 nebo většího Skippera 22x35. Takže spíš jde o to co by to bylo za tabák :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky raději menší fajky, ale téhle jsem nemohl odolat, když tak Radek prosil.  :evil:

A pro představu, venkovní průměr 66mm a výška 56mm, celková délka 13cm.  :)

Neskutečný hrubý rustik, mám ji rád. Je to kus nábytku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

A kdyby došlo dřevo do krbu, tak by se s tím možná dalo i přiložit :0D

 

Jinak, jezdí z vás někdo pánové závodně kouřit za své kluby ( a třeba se teď chystá i do Japonska ??? )

Tak já jezdim pravidelně od roku 2008, jak po česku, tak MS, ale letos vynechám. Japonsko je nad moje síly, myslim finance.

Nebo přesněji řečeno, nejsem ochoten ty peníze za to dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

21. nedávám, tam mám bohužěl denní, s kterou už opravdu nehnu i kdybych se stavěl na hlavu ... :0/ 

Ale po sléze bude dělat 26.5  SKD HB ve spolupráci s Kutnohorákama. A na tom bych se zůčastnil ... Tak tam se uvidíme :0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...