Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

Jsem tam zaregistrovaný  delší dobu, ale správce na mě zapomněl ( teda myslím..Nějak mě nespustil profil, a ani se nezobrazovaly mé příspěvky ) ... Tak sem se po 14 dnech čekání nas***ral a urazil :0D, od té doby sem se už nepřihlásil ....
Proč se ptáš ... ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasik51 : tak jak, dostavil jsi se na závody??? Dostal sem hned po službě info, že SDK-HB zas prej trhalo nějaké rekordy :0D v čase 2:22...

Imho, zkusím se zítra přihlásit na dýmky a uvidíme.... Když tak se tedy indiv. domluvím s Tikalem no :0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to OK ... Už sem asi spuštěn.... Nějak sem přehlédl Inf mail. Ale i tak registrace listopad 2017. Informační e-mail o spuštění, až březen 2018 ... Tudíž, kdyby mě někdo hledal a toužil po mě i na dýmkách, tak funguji pod stejným nickem :0)

 

Jinak díky za nabídky pomoci a rady kuci :0)

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, na soutěži jsem byl, i Bob s doutníkama.

A vyhrál Smaženka SKD - HB - 2:21:06 (uctivost) Já dal 1:00:39 ovšem družstva jsme vyhráli s přehleden, o dvě minuty. :lol2:

Na stříbrný groš jsem se přihlásil, tak se uvidíme. Zítra pošlu startovné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napis mi jakej tam mas nick a ja ti to v pondeli zaridim

 

Bobe, je Ti snad jasné, že tímhle jsi se odkopal, jako člen doutníkovo - dýmkařské mafie, která na Chronomagu tahá zpovzdálí za nitky .....

Nevím, jak to Knedlík a spol rozdejchají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, co ted kupujete za tabaky? ja si po dlouhe dobe dal fajfku, koupil jsem cvicne Dunhilla Elizabethan mixture a velke zklamani. Vuni se soudruhum povedlo jeste nejak trefit, ale chut je uplne v prdeli, chutna tak jak zapareny seno, zadna sila, zadna elegance, zadna kompelxnost...kvalita nula :(

 

Samuel Gawith se drzi nebo i ten sel dolu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simon_Magus

za mě (ale i jak slyším kolem sebe ) nikdy nezklamal Sherlock Holmes od Petersonu ... Ono celkově u P. se nedá snad sáhnout vedle a ať vemes cokoliv vždy té to nějakým svým způsobem dostane ... A ještě není špatný Mallawi od Davidoff příjemně ovocný tabák který nikdy nezklamal. Či Scottish Mix, taktéž od Davidoff

 

 

Bobe v tomto případě si to naprosto vystihl :0D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, co ted kupujete za tabaky? ja si po dlouhe dobe dal fajfku, koupil jsem cvicne Dunhilla Elizabethan mixture a velke zklamani. Vuni se soudruhum povedlo jeste nejak trefit, ale chut je uplne v prdeli, chutna tak jak zapareny seno, zadna sila, zadna elegance, zadna kompelxnost...kvalita nula :(

 

Samuel Gawith se drzi nebo i ten sel dolu?

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to OK ... Už sem asi spuštěn.... Nějak sem přehlédl Inf mail. Ale i tak registrace listopad 2017. Informační e-mail o spuštění, až březen 2018 ... Tudíž, kdyby mě někdo hledal a toužil po mě i na dýmkách, tak funguji pod stejným nickem :0)

 

Jinak díky za nabídky pomoci a rady kuci :0)

 

 

Tomu se mi nechce vůbec věřit, dělám global moda už dlouho a tvou žádost bych určitě viděl, spíše jsi přehlédl první potvrzení a při dalším zalogování, ti systém poslal další...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, co ted kupujete za tabaky? ja si po dlouhe dobe dal fajfku, koupil jsem cvicne Dunhilla Elizabethan mixture a velke zklamani. Vuni se soudruhum povedlo jeste nejak trefit, ale chut je uplne v prdeli, chutna tak jak zapareny seno, zadna sila, zadna elegance, zadna kompelxnost...kvalita nula :(

 

Samuel Gawith se drzi nebo i ten sel dolu?

 

jó chlapče, nic není, co bývalo a nebude lépe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...