Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Prostejov


Cyril

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 642
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky za účast všem, kteří vážili někdy i dost dalekou cestu k nám, do Prostějova. V tomhle počtu (jestli jsem nepočítal špatně, tak 38 kusů), si už těžko každý pokecá s každým. Ale i tak to mělo něco do sebe. Hejdíkovy fotky budou určitě lepší, něž tyhle z telefonu, ale dám to aspoň jako ochutnávku. 

Těším se na příště.....Cyril.   :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tentokrát fotek moc není,protože při takové akci na focení prostě čas nebyl.

Takže fotek je jen pár a taaky kvalita docela pokulhává,díky tomu,že jsem nějak zapoměl nabít baterky v externím blesku :suicide_anim:

 

Vzhledem k tomu,že osádka srazu byla rozstrkaná po celé hospodě,tak oblítat všechny bylo taky nad mé síly,takže se omlouvám,pokud jsem někoho netrefil.

Těším se na další akci :clap:

 

Zde odkaz na těch pár fotek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tentokrát fotek moc není,protože při takové akci na focení prostě čas nebyl.

Takže fotek je jen pár a taaky kvalita docela pokulhává,díky tomu,že jsem nějak zapoměl nabít baterky v externím blesku :suicide_anim:

 

Vzhledem k tomu,že osádka srazu byla rozstrkaná po celé hospodě,tak oblítat všechny bylo taky nad mé síly,takže se omlouvám,pokud jsem někoho netrefil.

Těším se na další akci :clap:

 

Zde odkaz na těch pár fotek

Hejdíku, super. Díky a drž se !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No aspoň že ses přiznal. :cheers: Zapomenout může každý....

Ale příště už poslední neplatím...páč 11 piv a z toho nějaký kvasnicový jsem fakt neměl..:-). 

Poslední platí, kdo poslední odchází... :wine: ....jednou se hecnu a půjdu do toho s Tebou, zdržím se a dám si do trumpety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tentokrát fotek moc není,protože při takové akci na focení prostě čas nebyl.

Takže fotek je jen pár a taaky kvalita docela pokulhává,díky tomu,že jsem nějak zapoměl nabít baterky v externím blesku :suicide_anim:

 

Vzhledem k tomu,že osádka srazu byla rozstrkaná po celé hospodě,tak oblítat všechny bylo taky nad mé síly,takže se omlouvám,pokud jsem někoho netrefil.

Těším se na další akci :clap:

 

Zde odkaz na těch pár fotek

Super fotky-díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No aspoň že ses přiznal. :cheers: Zapomenout může každý....

Ale příště už poslední neplatím...páč 11 piv a z toho nějaký kvasnicový jsem fakt neměl..:-). 

Já jsem nevěděl, kolik jsem jich měl, a tak jsem, při lítostném pomyšlení na posledního platícího, pro sichr zacáloval těch piv 12. A kdybych měl 12, tak se mnou  nehnete a já odešel po svých :-)

 

Jo a Hejdiku, super foto, díky! Jsem děsnej fešák :-)

Upraveno uživatelem Sedlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...