xmiroslav Odesláno 12. dubna 2019 Nahlásit Odesláno 12. dubna 2019 Čirou náhodou vyběhly na letgo tak jsem po nich hned hrabnul,skoro zadarmoKlikař :-)
VendoL Odesláno 12. dubna 2019 Nahlásit Odesláno 12. dubna 2019 Jj jsou super,normálně nosím poljot Chrona ale ty půjdou do krabičky
malymarek Odesláno 12. dubna 2019 Nahlásit Odesláno 12. dubna 2019 já své Seaborny prostě miluju Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
fijo Odesláno 17. dubna 2019 Nahlásit Odesláno 17. dubna 2019 Jj jsou super,normálně nosím poljot Chrona ale ty půjdou do krabičkyAhaaaa tak to jsi byl ty, kdo mi je vyfouknul! Sem si škrábal hlavu :-) gratuluju, jsou perfektní :-)
Jeronimo Odesláno 11. května 2019 Nahlásit Odesláno 11. května 2019 Přisypu něco co mi prošlo za těch pár let rukama a stálo za fotku. Ovšem chceme li za potápky pokládat hodinky s minimálně WR 100, já to tedy tak mám. Tak čistokrevné potápky v tomto případě budou pouze: Tissot, Sicura, Dugena a Orient. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
pciza Odesláno 13. května 2019 Nahlásit Odesláno 13. května 2019 Cosmic 2000 Diver Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
centrumMartin Odesláno 21. května 2019 Nahlásit Odesláno 21. května 2019 Přidávám svoje Dan Henry 1970, sice ne vintážní, ale jasný odkaz na 70-léta. Musím říct, že je mám moc rád, velice dobře se nosí a pryžový řemen je pohodlný. Zpracování velmi dobré. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
cuborg Odesláno 22. května 2019 Nahlásit Odesláno 22. května 2019 Dneska želváky Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
vicomt Odesláno 30. května 2019 Nahlásit Odesláno 30. května 2019 Po delší době... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Dzos Odesláno 31. května 2019 Nahlásit Odesláno 31. května 2019 Parádní kousek. Jenom škoda té ne moc podařené opravy lumi na vnitřní lunetě. Nebo to tak je origo ?!
VintageLover Odesláno 31. května 2019 Nahlásit Odesláno 31. května 2019 Já si právě myslím, že to může bejt origo ručně malovaný. Už jsem jich totiž takových potkal více.Někde jsem snad dokonce o tom viděl i povídání.
Gombo Odesláno 3. června 2019 Nahlásit Odesláno 3. června 2019 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
pciza Odesláno 8. června 2019 Nahlásit Odesláno 8. června 2019 Bzučivky Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Gombo Odesláno 13. června 2019 Nahlásit Odesláno 13. června 2019 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se