Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno (upraveno)

.....to jsou přesně ty proporce subciferníků co jsem zmiňoval ( navíc jsou chaoticky uspořádané jejich funkce),korunka je rozcapená přes více jak "2 vteřiny" a ručičky jsou vystříhané čínskými nůžkami z rovného plechu :-)))

 

.....jinak u těch odkazů co sem dal Cyber se za tu cenu bude jednat podle mne i o "fejk Valjoux" a to se vyplatí :-))...........................ten Valjoux 7750 stojí při výměně ca 10t.,......počítám že jeho výrobní cena by mohla být někde okolo 2-3t. Kč

 

 

.....ještě poznámka,....na těch webových nabídkách fejků jsou velmi často obrázky originál hodinek stažených z netu,........to je pak kolikrát asi i "fejkovej kupec" pěkně rozkatěněj,když vybalí ten dorazivší "skvost" s těma rozjetejma "budíkama".....

 

 

 

Upraveno uživatelem Street Glide
Odesláno

.....to jsou přesně ty proporce subciferníků co jsem zmiňoval ( navíc jsou chaoticky uspořádané jejich funkce),korunka je rozcapená přes více jak "2 vteřiny" a ručičky jsou vystříhané čínskými nůžkami z rovného plechu :-)))

 

.....jinak u těch odkazů co sem dal Cyber se za tu cenu bude jednat podle mne i o "fejk Valjoux" a to se vyplatí :-))...........................ten Valjoux 7750 stojí při výměně ca 10t.,......počítám že jeho výrobní cena by mohla být někde okolo 2-3t. Kč

 

 

.....ještě poznámka,....na těch webových nabídkách fejků jsou velmi často obrázky originál hodinek stažených z netu,........to je pak kolikrát asi i "fejkovej kupec" pěkně rozkatěněj,když vybalí ten dorazivší "skvost" s těma rozjetejma "budíkama".....

 

 

 

 

 

 

A nevíš teda kolik může vážit ten strojek? Aspoň cca... Jinak díky moc smile_anim.gif

Odesláno (upraveno)

Krásný kousek, :suicide_anim:

A jestli je tenhle "skvost" skutečně ze zlata, tak doufám že už nikdo nikdy nebude tvrdit, že fejkový Lolexy nejdou ušmoulovat se zlata :)

Upraveno uživatelem Cyber
Odesláno (upraveno)

A nevíš teda kolik může vážit ten strojek? Aspoň cca... Jinak díky moc smile_anim.gif

a k čemu ti to bude? vem šroubovák a kladivo a strojek vyrvi a zbyde ti zlato a nepotřebudeš nic vážit ale vážně pochybuju že tohle je zlato. hlavně se furt ptáš na váhu strojku a jak má někdo znát váhu fake strojku? :suicide_anim: hlavně je to údaj k h o v n u Upraveno uživatelem SCIFI
Odesláno (upraveno)

.....smazat,........fejk roztavit,.......strojek rozstřelit 44-cítkou,.............. :-))))))...... howg

Upraveno uživatelem Street Glide
Odesláno

Stejně mě nikdo nepřesvědčí, že někdo udělá hodinky za 14k zlata (jenom práce a zlato by stálo u kamaráda zlatníka min. 150 tis.) a pak tam dá fejk cifr, kterej se dá origo koupit za 12-15 tis. to mi fakt hlava nebere. Až uvidím ty hodinky rozříznutý napůl tak uvěřím, že to je full gold.

Odesláno

Stejně mě nikdo nepřesvědčí, že někdo udělá hodinky za 14k zlata (jenom práce a zlato by stálo u kamaráda zlatníka min. 150 tis.) a pak tam dá fejk cifr, kterej se dá origo koupit za 12-15 tis. to mi fakt hlava nebere. Až uvidím ty hodinky rozříznutý napůl tak uvěřím, že to je full gold.

No rozříznutý je asi neuvidíš. Ale kámoš zlatník v Turecku to spíchne i za méně jak polovinu :). Navíc ciferník rozhodně originál není, a ani nic jinýho tam originál není :)

Takže asi tak :). Hodnota práce je jiná ve Švýcarsku, jiná v Číně, a jiná v Bangladéši .

Odesláno

Tak jestli to spíchne za polovinu ve váze 150g 14k (585/1000), tak do toho jdu, protože to je za levnější než je cena zlata :) Ale chci Submarinery dám si tam origo vnitřek.

Odesláno (upraveno)

Tak jestli to spíchne za polovinu ve váze 150g 14k (585/1000), tak do toho jdu, protože to je za levnější než je cena zlata :) Ale chci Submarinery dám si tam origo vnitřek.

Počkej, to jsi sečetll váhy oceli a zlata dohromady. Tedy váhy strojku, skla, stěžejek, ciferníků, ruček a zlatého pouzdra a dýnka. Zlata tam bude nepoměrně méně. A o tom to je...

Upraveno uživatelem Cyber
Odesláno (upraveno)

GMT a Submariner ve zlatě váží komplet cca 230g, kalibr, sklo, stěžejky váží cca 60-80g, tak z toho jsem vycházel....

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem Josef01
Odesláno

165g ukazuje váha na fotce od SG. Kolik váží stroj, sklo, tubusy korunek, vnitřky korunek, ciferník, netuším. Ale zlata nebude určitě 150g.

Odesláno (upraveno)

Takhle si nechat udělat 200g pouzdra a náramky za dobrou cenu z 18k zlata a konečně by to dávalo spojení Rolex a zlata smysl. V případě prodeje zlata vrátíš vnitřek kam patří a je to :D

Upraveno uživatelem Josef01
Odesláno

GMT a Submariner ve zlatě váží komplet cca 230g, kalibr, sklo, stěžejky váží cca 60-80g, tak z toho jsem vycházel....

tohle je mladší verze, ta stará je o 70 g. lehčí. a stěžejky jsou taky zlatý pokud vim.

Odesláno

GMT a Submariner ve zlatě váží komplet cca 230g, kalibr, sklo, stěžejky váží cca 60-80g, tak z toho jsem vycházel....

tohle je mladší verze, ta stará je o 70 g. lehčí. a stěžejky jsou taky zlatý pokud vim.

Odesláno

.....stěžejky včetně té ve soně jsou u zlatých Rolex pouze silně zlacené,.......celozlaté by to nezvládly :-)

 

......jinak, ti "mladí nevěřící kluci" zde,co nevěří,že se s tím někdo dělá ve zlatě,tak ty mohu ubezpečit že dělá,respektive dělal,........dnes už se to materiálově nevyplatí vzhledem k ceně zlata,ale bavíme se tady o produktu z 90.let,kdy byla cena zlata odhadem 200-300 Kč a Daytona ve zlatě pořád a stále stojí kolem 6 kil :-),ta cena je prakticky 20 let neměnná

 

 

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...