Přejít na obsah

Upgrade (nová verze fora) / Problémy sem!


PTiCA

Doporučené příspěvky

Dole vlevo změnit téma, ale na výběr není nic tmavšího, byl jsem zvyklý na zelenou verzi a teď to vypadá na očibol...

Tak jsem to udělal a přehodil na baisic a vlítlo mi to do permanentní chyby a nechtělo mi to pustit ven. Když jsem se z toho vyhrabal, tak jsem to pro jistotu zkusil ještě dvakrát a výsledek stejnej - takže je cosi shnilého ve státě dánském, ale třeba si zvyknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ošklivé to je, pomalé to je, nejdou (mi) ukládat/kopírovat fotky z příspěvků. Objeví se prázdné okno a načítá se a načítá se a načítá se ... a nakonec hou.o. :(

Věřím, že mouchy brzo vychytáte a na nový vzhled si taky časem zvyknu. Takže díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ošklivé to je, pomalé to je, nejdou (mi) ukládat/kopírovat fotky z příspěvků. Objeví se prázdné okno a načítá se a načítá se a načítá se ... a nakonec hou.o. :(

Věřím, že mouchy brzo vychytáte a na nový vzhled si taky časem zvyknu. Takže díky.

Kliknu na fotku, otevře se v novém okn? a tam odkaz na stažení, alespoň na Androidu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes pojedu komplet pres Tapatalk, takze graficka zmena zatim neva. Jen mam pocit, ze na tapatalku casto selhava nacitani obrazku. Ale to muze byt prave tou pomalou odezvou serveru. Jinak ale dobra prace a celkove za pristup pres Tapatalk diky moc!

 

A jen maly dotaz: PTicA je ted novy Chronomag? Neboli: Chronomagovi uz v pripade problemu nepsat?:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...