Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Já kluci nevím.. mně tahle legenda nikdy neoslovila. Nemá chybu, ale mně nic neříká. Nožů které nemají chybu je moc :) Ve finále poslední půlrok nosím nůž se spoustou chyb, ale s koulema :) Na fotce nic moc, v reálu charisma jako démon :)

Ale jinak samozřejmě Conradovi gratuluju a přeju ať to nadčení vydrží alespoň měsíc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bandi, co znamena 'zabaveno'..?

z tych troch SPD kt. si menoval je najplochsi stary kovovy police (teraz mam prave 1 vo vrecku, celozub). pozri si aj na novy police 3, inac ja som vakl doma opravil, podokrucal som skrutky, parkrat otvoril svihom aby si to cele sadlo a uz je ako bol.

 

onisau-e, a co to nosis teraz ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

224477 - to bys musel vidět, ukazovali jsme si nože (kromě hodinek), jeden místní magor se mě zeptal, kolik jsem za něj dal, já na to odpověděl a najednou jsem neměl nůž a místo toho na stole peníze.

edit: přesně tak, kov je taky ve hře, - musí být hladký a oblý aby kalhoty (oblekové) moc neprznil a netrhal látku a švy

 

Adam99 - byl to spiderer, normálně mě ukecal, musel jsem hned do auta pro další kudlu abych nebyl jak nahej a dneska mám Wenger Patagonian jak nějaký turista :(

edit: už s nim na pivo nepůjdu, ten nůž jsem měl rád

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bandi, to bol ten dlhy model s posuvnou poistkou k linerlocku ako dal adam obrazok? fuu, no to uz nekupis znova, asi... :crying_anim02:

k otrhanym gatiam, tak to sa Police3 vyhni, drsna G10..

 

co tak almar eagle talon? 4 palce cepel, pekne falosne ostrie, stihly elegan, rucka cista micarta = lahky ako pierko, sice len AUS8 ocel ale asi nepretekas v rezani krabic za minutu :), plus obojstranny klip. Tenucky, lahucky a hladky, cize setrny k obleceniu. obrazok som niekde ukradol.

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bandi, to bol ten dlhy model s posuvnou poistkou k linerlocku ako dal adam obrazok? fuu, no to uz nekupis znova, asi... :crying_anim02:

 

Je to on, můj bejvalej. ;)

Jinak jsem si na výstavě osahal tohohle prcka a už se bude vyrábět z damašku.

post-2676-058474200 1302868631.jpg

Upraveno uživatelem Adam99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tak almar eagle talon? 4

Che, jsi blízko, zavírák s..e jsem měl, sebral mi ho jiný zdejší magor, byl výbornej. A na tenhle jsem koukal místo oběda.

Jen mě trochu zarazila ta AUS8, asi jsem namlsaný.

 

No, centofante asi nekoupím, ale to bych mohl říct i o reversech, breguetech... Prostě změna je život.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebal by som sa tej aus8, uzitkova hodnota je vysoka, len sme rozmaznani novinkami. bola doba ked aus8 bola top ocel, len vtedy este neboli zname dnesne top ocele, napr. exotika ZDP189. Ked si spravis brainstorming na co vsetko takyto gentleman noz bezne pouzivas, tak ti nemoze aus8 pri cca 58RC vyjst ako blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onisau: a co teda nosíš? Mě bylo včera "zabaveno" prastarý Spyderco Centofante.

Bylo výborně plochý a přesto dlouhý. Šlo nosit na lemu kalhot nožem dovnitř /klipsem ven.

Přemýšlím čím to nahradit. Zatím mě napadá Police / Military / Endura.

 

Nosím tohle... :)

A jinak Centofante je skvělý (mám ho dvakrát) a Police, nebo Endura? Paráda :)

post-12161-034581000 1302871395.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to 224477: tělo rukojeti by mohlo bý z ušlechtilejšího materiálu, linerlock by mohl být lepší, klip by mohl být tmavý, čep by mohl být... ale dohromady? Skvělá kudla, skvělá... :D

Upraveno uživatelem Onisau
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to 224477: tělo rukojeti by mohlo bý z ušlechtilejšího materiálu, linerlock by mohl být lepší, klip by mohl být tmavý, čep by mohl být... ale dohromady? Skvělá kudla, skvělá... :D

 

Aby jsi měl dvojče počkej až miniponorka vyzvedne kousek oceli z Bismarka.

 

BTW mluví ze mne závist, jako milovník nožů a námořní 2 světové války sliním. :cheers:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby jsi měl dvojče počkej až miniponorka vyzvedne kousek oceli z Bismarka.

 

BTW mluví ze mne závist, jako milovník nožů a námořní 2 světové války sliním. :cheers:

 

 

 

A proč myslíš, že jsem si ho musel koupit? :) :cheers:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč myslíš, že jsem si ho musel koupit? :) :cheers:

 

No víc by mu to slušelo v mé kapse,v té tvojí bych si představovat nůž zhotovený z oceli z Junkerse Ju 87

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...