Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Hele - Spiderer - neser s těma fotkama, jo? ;) To je asi nejlepší Spyderco, co udělali...

 

Mě se hrozně líbilo, musel jsem si tenkrát pořídit hned dvě najednou :) Ale musím říct, že u jednoho jsem záhy ulomil špičku :( a pak jsem zjistil, že najednou nevím co s tím druhým. Nějak jsem se bál do čehokoliv rýpnout, pevný úchop to vpodstatě neumožňovalo.. ale kudla je to nádherná, to jo!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No víc by mu to slušelo v mé kapse,v té tvojí bych si představovat nůž zhotovený z oceli z Junkerse Ju 87

 

 

 

Mě je to jedno. Ten historický odkaz mi je dostatečný, byť co se týká lodí jsem jen "vůdce malého plavidla" :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onione, zlomena spica sa da prebrusit - pokial si neurval pol cepele, mierne sa upravi tvar a mas funkcny nozik. ten druhy si nechaj, ine uz nebudu, je to noz z pekneho obdobia.

 

Jeden jsem tad za něco vymnil.. u ani nevím za co :) A ten druhý možná někde mám. :) Ale to že se dá špička upravi vím, ale já mám prostě rád vci dokonal. Jak se to upravuje tak už se mi to prost nelíbí :)

Nůž je pro mě hlavně nástroj. Pokud se k nm neváže nějaký příběh, tak pro mně nemá cenu ho skladovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, máte někdo zkušenost s tímto Ontario RAT 1 ? A hlavně bych se chtěl zeptat na ten interntový obchod, ta cena je až podezřele nízká, proto se chci raději zeptat. Díky

 

Na knife cz jsem na ten nůž slyšel celkem chválu.

 

No za me asi tak, v pomeru cena/vykon je to hodne dobra kudla. ocel AUS8, na tak velky zavirak by mohla byt cepel silnejsi, ale daval jsem mu zabrat a vydrzel dost. Linerlock taky v pohode. Nevyhodou muze byt to, ze je na EDC nuz trochu vetsi a tezsi. K pripodobneni k hodinkam jsou to takovy Monstra, za malo penez dost muziky, ale casem te stejne zacne lakat neco lepsiho:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se po deseti měsících těšení osobně seznámil s panem Pajlem a převzal od něho svůj vysněný nožík. Do teď jsem nosil Opinely a Victorinoxy a byl jsem spokojen, ale když jsem v tomto fóru před rokem našel odkaz na stránky pana Pajla a na těch jsem uviděl tento nůž, ozvalo se ve mě mé postižení láskou k Islandu a pak už jsem se jen těšil:o)

 

Musím říct, že to těšení stálo za to.

 

post-2213-063953300 1303551084.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psycho: Mr. Pajl je bůh. Když jsem byl u něj doma, nedokázal jsem odejít. Vidět všechny ty materiály, vidět práci školeného nožíře, to je prostě paráda.

 

Edit: já mám u jeho nožů standardní blok tu nádheru používat

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psycho: Mr. Pajl je bůh. Když jsem byl u něj doma, nedokázal jsem odejít. Vidět všechny ty materiály, vidět práci školeného nožíře, to je prostě paráda.

 

Edit: já mám u jeho nožů standardní blok tu nádheru používat

 

Ty materiály mě taky hodně překvapily, hlavně co všechno se dá sehnat a použít.

 

Jinak si taky říkám, že je škoda takovou hezkou věc používat na řezání, ale koneckonců je to k tomu určené a hodinky taky otloukám na ruce a nemám je doma v krabičce:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento nůž od pana Pajla používám jako lovecký cca dva roky.Kdyby mi jen ležel doma,tak by mě nebavil.Myslím,že to psal P.Dohnal,že nepoužívat hezký nůž,je jako mít doma modelku a neŠukat ji,protože by to byla škoda.Horší bylo,když jsem ho vloni v únoru v noci při vyvrhování lončáka zašlápl do sněhu a zhruba hodinu hledal.Kamarádovy kecy,že na jaře ho najdem mi tep nesnížily.

post-12249-041921100 1303563543.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenormanlne krasny :)

gratulujem

 

Tak jsem se po deseti měsících těšení osobně seznámil s panem Pajlem a převzal od něho svůj vysněný nožík. Do teď jsem nosil Opinely a Victorinoxy a byl jsem spokojen, ale když jsem v tomto fóru před rokem našel odkaz na stránky pana Pajla a na těch jsem uviděl tento nůž, ozvalo se ve mě mé postižení láskou k Islandu a pak už jsem se jen těšil:o)

 

Musím říct, že to těšení stálo za to.

 

post-2213-063953300 1303551084.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...