Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Stavěl jsem se u Buddyho, pohovořil, došel dom, přečetl několik předchozích stran blábolů a sděluji, že otvírám vlákno o LE noži od Westona v rubrice chrono LE. Kdo má zájem, ať komunikuje, kdo chce jen blejt nesmysly, ať tam ani neleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kudličkách se nevyznám, ale jak si to tak tady čtu, vtírá se mi na jazyk otázka: "Ten Buddy Weston je Čech?".

 

 

Buddy Weston se do roku 1970 jmenoval Vláďa Čech. Přes Austrálii a Kanadu se dostal do Česka po revoluci.

 

A vtírá se mi tudíž otázka: "Není to tak třošku fejkový jméno?".

Třeba mi to někdo vysvětlí, ale v této chvíli mám pocit, že o kudlu od "pseudokovboje" zájem nemám. To už je mi sympatičtější přístup "company" Spyderco, Meyerco a řada dalších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide - lidové tvořivosti se meze nekladou a nemám nic proti, ba naopak - otázka je co to přinese v bežném životě, kde se nároky zvyšují ...

No já taky netvrdím, že tudy vede cesta. Ikdyž, mrknu li na svoje Spyderco, má čep zasazen jen v plastu a ten není o moc pevnější. Aspoň mi to tak přijde. Jo a Matovy nože jsou fakt dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vtírá se mi tudíž otázka: "Není to tak třošku fejkový jméno?".

Třeba mi to někdo vysvětlí, ale v této chvíli mám pocit, že o kudlu od "pseudokovboje" zájem nemám. To už je mi sympatičtější přístup "company" Spyderco, Meyerco a řada dalších.

 

No možná žije nyní pod jiným jménem, ale jeho nože (zavírací) nemají v ČR konkurenci. A on sám patří k těm nejlepším lidem, které jsem potkal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vtírá se mi tudíž otázka: "Není to tak třošku fejkový jméno?".

Třeba mi to někdo vysvětlí, ale v této chvíli mám pocit, že o kudlu od "pseudokovboje" zájem nemám. To už je mi sympatičtější přístup "company" Spyderco, Meyerco a řada dalších.

 

Tvoje je království nebeské.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná žije nyní pod jiným jménem, ale jeho nože (zavírací) nemají v ČR konkurenci. A on sám patří k těm nejlepším lidem, které jsem potkal.

 

V českém i kanadském pasu má Buddy Weston. Je to jeho jméno z trampské osady ze šedesátých let, který pak venku přijal. Ale tramping v poloze, která byla tenkrát, dnes už prakticky neexistuje. Upraveno uživatelem kejklik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná žije nyní pod jiným jménem, ale jeho nože (zavírací) nemají v ČR konkurenci. A on sám patří k těm nejlepším lidem, které jsem potkal.

 

 

V českém i kanadském pasu má Buddy Weston. Je to jeho jméno z trampské osady ze šedesátých let, který pak venku přijal. Ale tramping v poloze, která byla tenkrát, dnes už prakticky neexistuje.

 

 

To je jako bys řek, že jsou ti sympatičtější nový TH carrery než čtyřdenní day-date pendlovky od mechana.

 

Pánové, teď už chápu a odvolávám! :notworthy:

Měl jsem z toho pocit, že to je jen "marketing", trampská osada mě nenapadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Subrosa je pěkná, ale má dost silnou čepel a asistované otvírání, ale nůž je to pěknej. Zajímavá alternativa k dražším TI framelockům. :)

 

 

naprosto stejně silnou jako sebenza po které toužíš :smile_anim:

 

Ten BM vypadá dost dobře. Jinak děti + firesteel = pár hodin klidu... :smile_anim:

 

dík - od tebe je pochvala dvojitá pochvala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...