Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Nikdo me neporadí? Mate Prosím někdo zkušenosti s koupi noze na Amazon? Diky?

Jdi na Knife.cz a tam se da nasat spoustu informaci a tamni bazar funguje skvele. Takto jsem tam nakoupil spousty nozu (a zase prodal), nez jsem se vratil k tomu prvnimu - Buck Vantage Pro. V kombinaci s klasickym Victorinoxem je to super kombinace pro vsechny situace.

Za ten litr bych asi volil taky RAT, je to ale hodne velkej nuz. Za par stovek navic uz bys mel na toho Bucka http://www.noze-nuz.com/buck/BU347BKS.php

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě teda Spyderco Tenacius ani Rat1 nesplňujou požadavek "design krasavec". Ale jinak souhlasím s tím, že v cenový kategorii jsou top, o tom žádná.. No a s amazonem asi moc neporadim, přijde mi, že poslední dobou skoro nic nechce zasílat přímo k nám a tak musí člověk využívat zprostředkovatale jako shipito, což mi přijde celkem opruz. Naposled, když jsem kupoval nůž přes ebay, tak mě to po přičtení cla a poplatků poště vyšlo jen o drobný levnějc než tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo me neporadí? Mate Prosím někdo zkušenosti s koupi noze na Amazon? Diky?

 

ze zahraniční to obecně chce velkou slevu... slušnější poštovné z UK je mám dojem 10 liber a z USA posíla knifeworks.com za 40 dolarů jestli si to dobře pamatuju... a pak ještě celníci

 

podívej se na knifeworks.com na kandidáty a poptej se na hromadný nákup na knife.cz.... kloubik bude vědět víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě RAT-1. Kupoval jsem ho o Vánocích a je super. Docela ikona, řek bych.

RAT-1 je pecka, má ho v limitce s oranžovýma střenkama. Ale moc jej nepoužívám. Do lesa mám custom od Dohnalů a do kapsy zase menší EDC, ale jinak je super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se za zcela jiným účelem zastavil ve starožitnictví. Padl mi do oka nůž, poměrně velký. Po vyjmutí ze skříně jsem zjistil, že je to pořádnej macík i co do síly, z 500kč sem to usmlouval na 400...

Je to nějaká uhlíkovka, ve hřbetu má 4,5mm, délka čepele 23,5 a celková 37,5 cm.

Dřevo je ou kej, bohužel je v přední části ohlodaný zubem času a ocel je tam poměrně hluboko narušená. Proč ten člověk ty nože nenakonzervuje to netušim. Naštěstí je tam dost materiálu takže je to jakš takš v pohodě.

Na čepeli je vyraženo TICHOVSKY, nevíte někdo něco bližšího?

Přikládám slideshow

http://img837.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img837/940/136448036304i.smil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zítra hodím fotku v ruce, je to můj první nůž, takže nemůžu moc házet rozumy, nicméně první dojem, trošku větší než jsem si představoval, velmi lehký, ostrý jak břitva, v ruce nikde netlačí, trochu na mě blbě (lacině) působí ten plast z boku....

 

jo jinak vybíral jsem ho o hodně déle než hodinky.. :death:

 

skodna: příští pátek budu asi v Brně, můžu vzít sebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle krasavec je nyní na prodeji na Knife,měl jsem ho kdysi od Pavla Klozíka v ruce a je to macek Cituji z inzerátu Jedná se o nůž s baskickou pojistkou vyrobený Františkem Kréglem(FK servis)v dnešní době už asi nedostupný.Nůž je vyrobený z oceli AK9.Při otevírání vydává charakteristický řechtavý zvuk.Lze otevřít švihem zápěstí.Je opravdu velký,otevřený měří 37 cm-prostě pocuc pro švýcarskou policii

Tenhle nožík jsem navrhoval já a chlapci z FK servisu vyrobili.. kdeže loňské sněhy jsou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...