mlsoun1 Odesláno 8. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2013 Tož jsem si pořídil před nedávnem nový přírůstek.Někdy si jen tak pro sebe říkám,že byla největší blbost sem vlízt.Z druhé strany jsem za to rád,neboť hodinky miluji a je tu plno informací a krásných fotek. Hodinky si myslím,že tu nemusím nijak moc představovat.Hodinky mají průměr 46mm.Ciferník je krásně modrý,luneta rovněž,Strojek je mechanický-automatický,kalibr 17.Chronometr COSC.Hodinky jdou zatím velmi přesně.Rezerva nátahu činí 40 hod.Vodotěstnost činí 200M.Sklíčko je safírové s dvojitým antireflexem.Hodinky jsou na meshi-je sice pěkný,ale nemohu si na něj zvyknout,takže přesedlám na řemen a posléze přidám foto.K hodinkám je veškerá dokumentace,krabice,certifikát COSC. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
DarylVanHorne Odesláno 8. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2013 Nádhera.... A ten mesh jim sluší moc, škoda, že ti nesedne - mě se na něm líbí neskutečně.
baza Odesláno 9. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2013 Bez toho meshe to už není to "ono".Já jsem se na řemen teda vykašlal...
cretino Odesláno 9. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2013 mal som ich v ruke, su to fakt velmi podarene hodinky hlavne na tom meshi - skoda, ze ti nesadol tak ako mal..inak velka gratulacia
Daemonultimate Odesláno 9. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2013 Zkoušel jsem je na řemenu a byly to potápkový tůlovky,s meshem přichází naleštěnej luxus a univerzálnost tohoto parádního kousku.Není moc hodinek,co se mi na něm líbí tak jako tyhle.Gratuluju k parádním béčkům.
Radimk Odesláno 9. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2013 jsou to parádní krasavci. Jen ta modrá barva... taková jalová. V černé jsou naprosto perfektní!!
flivver Odesláno 9. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2013 Náhodou, v modrej sú veľmi fajn. Čierna je možno univerzálnejšia, ale tá modrá má čosi do seba.
mlsoun1 Odesláno 9. dubna 2013 Autor Nahlásit Odesláno 9. dubna 2013 jsou to parádní krasavci. Jen ta modrá barva... taková jalová. V černé jsou naprosto perfektní!! No vidíš a mě se ta modrá velmi líbí.Je to prostě na vkusu každého člověka.Ale i tak dík za názor.
MaxT Odesláno 9. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2013 Jsou moc krásné a právě na meshi. Měl jsem je v chronu. Bohužel právě kvůli zapínání na meshi které mě řezalo do ruky šly po týdnu z domu. Byl jsem na prodejně zkoušet jaké je to na řemenu a zjistil jsem, že i k němu je jako zapínání stejný tenký plíšek. Řešením je rubber s originál sponou, která je naopak excelentní a k non chronu se skvěle hodí.
mlsoun1 Odesláno 9. dubna 2013 Autor Nahlásit Odesláno 9. dubna 2013 Jinak díky Všem.Jak bude řemen,dám foto.
Radimk Odesláno 9. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2013 No vidíš a mě se ta modrá velmi líbí.Je to prostě na vkusu každého člověka.Ale i tak dík za názor.OK o tom žádná diskuze. Ještě tak uvažuju... jak by vypadaly proporce ciferníku ve stejném složení při diametru 42? Zmenšilo by se to velké prázdné místo uprostřed, a i pouzdro by bylo " přítulnější". Nechci hledat chyby na krásných hodinkách, jen tak laboruju...
Návštěvník Matiniela Odesláno 9. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2013 Krásné hodinky ať slouží. Ten mesh bych taky vyměnil za řemen. Těším se na foto.
mlsoun1 Odesláno 9. dubna 2013 Autor Nahlásit Odesláno 9. dubna 2013 Jsou moc krásné a právě na meshi. Měl jsem je v chronu. Bohužel právě kvůli zapínání na meshi které mě řezalo do ruky šly po týdnu z domu. Byl jsem na prodejně zkoušet jaké je to na řemenu a zjistil jsem, že i k němu je jako zapínání stejný tenký plíšek. Řešením je rubber s originál sponou, která je naopak excelentní a k non chronu se skvěle hodí. To je právě ten problém.Taky mě to řeže do ruky,já to prostě nesnesu.Mesh je krásnej,to musím uznat.Velmi mě udivilo,že zapínání je tak tenké.Zkusíme řemen a uvidíme.
Návštěvník Radius Odesláno 10. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 10. dubna 2013 Vždycky se mi líbily nejvíc černé modely hodinek, ale k těm béčkům mi tak nějak jde víc modrá. O co jde, nobo co přesně tlačí v tom zapínání, jak si každej stěžuje na ten mesh? Můžete to někdo vyfotit?
Doporučené příspěvky
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.