Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Tak jsem to vyresil takhle

Jen musim vykoumat zachazeni a nastaveni tlumice zadniho :)

 

 

e7ate9u9.jpg

bych to reklamoval...ti tam chybí odrazky a plastová krytka za kazetu :lol2: 

 

ale jinak velká gratulace,ať ti to šlape a kolo funguje bez výraznějších investic :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ten za tech 18 :) vypada lip nez jsem cekal :)))) Zehlicka jak prase:) musim se s tim naucit, jak pouzivat propedal a jak ne atd:)) pak je tam na tlumici nejaky kolecko ktery ma delat odskok ale vim prd na co to ma vliv:)))

 

 

edit: vepredu 203 kotouc :)))) kdybych chtel delat kotrmelce tak idealni 

Upraveno uživatelem shotik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, prosim o radu. Vcera jsme byli se synem na kole - horaky. Dojeli jsme pred barak a ja se jal vynest kola do patra. Bafnul jsem sveho predpotopniho Treka 4700 s novym epiconem a vynesl ho. Bafnul jsem synovo Genesis a sakra. Bylo v 16 palcich tezky jako krava. Uplne jsem se zhrozil. To kolo je na aliviu, suntour vidle. Chci ho odlehcit. Kolo nove kupovat nee, kluk v puberte, nevim, kde se vyskove zastavi. Napadly me plaste, diky za tipy, popr. vidle. Jinak aso nezhubne. Cenove jsem se chtel v hubnuti dostat do ctyr litru. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty plastový podsedlový zixtra se mi docela líbí.. máš s tim zkušenost fyzicky? třeba tahle vypadá dobře, ta by slušela i afrimu:

http://www.qishop.cyklomax.cz/Batohy-a-brasny/brasny/pod-sedlo/brasna-podsedlova-ZIXTRO-RU-Cheeseburger-1-2l-_d42180674_10639.aspx

já bohužel ne,zvažoval jsem že je vezmu,ale bohužel by se mi do těch dvou prvnich co sem sem dal nevešlo vše co vozím,ale jsem přesvědčenej že to bude v poho a ani to není drahý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, prosim o radu. Vcera jsme byli se synem na kole - horaky. Dojeli jsme pred barak a ja se jal vynest kola do patra. Bafnul jsem sveho predpotopniho Treka 4700 s novym epiconem a vynesl ho. Bafnul jsem synovo Ge

asi se to ti nezobrazilo celý co si chtěl napsat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bohužel ne,zvažoval jsem že je vezmu,ale bohužel by se mi do těch dvou prvnich co sem sem dal nevešlo vše co vozím,ale jsem přesvědčenej že to bude v poho a ani to není drahý

já tam mam pár drobných na pivo, mobil SG4 a klíče nic jinýho nevozim a právě kuli mobilu bych chtěl něco tvrdšího, skořepinu nebo tak něco.. po tom co se mi proletěl z držáku na řídítkách ( ano to plastové svinstvo co jsem postoval před pár týdny je už dole) tak končí v podsedlovce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove tlumic foukal predemnou na moji vahu . zkousel sag a dofukoval predek i zadek. no napsal jsem mu jestli me k tomu da nejaky info 

 

edit: myslel jsem ze tim koleckem nastavim jak moc to ma tlumit , tak error no :))

Upraveno uživatelem shotik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam mam pár drobných na pivo, mobil SG4 a klíče nic jinýho nevozim a právě kuli mobilu bych chtěl něco tvrdšího, skořepinu nebo tak něco.. po tom co se mi proletěl z držáku na řídítkách ( ano to plastové svinstvo co jsem postoval před pár týdny je už dole) tak končí v podsedlovce..

tak v tom případě to máš myslím ideální,mě se právě u Zixtra líbí ta tuhost a materiál,naprosto výborný na údržbu

já vozím duši,nářadí,lepení a vestu a to by mi tam nevlezlo...jinak bych to už vozil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...