Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

jacob: ja jedu mtb bike od runtasticu. Je to stejny co mas ty jen na horaka:) 

 

Jo, viděl jsem, že mají dvě verze. Vzhledem k mému pohybu po silnicích pro mě bude lepší zřejmě ta Road verze, i když základní funkce budou shodné.

 

 

to jacob: používám SportsTracker a spokojenost, je i na další sportovní aktivity - chůze, brusle a tak; koukni a posuď sám...

 

Kouknu na to, děkuji :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v zakladu za tyhle prachy urcite ta kombinace nebude :)))jako kdybych mel cekat na neco vysnenyho tak si to leda poskladat. BTW proc by suntour mela byt spatna vidle? chápu ze FOX za 10tisisc je lepsi )))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páč to byl vždycky dost lowcost, no. Nevim, možná se s nima něco posledních pár let stalo, už to nesleduju.. moje zkušenosti se Suntourem se ještě vážou ke starejm elastomerům, takže to jsou třeba předsudky. 

 No a to poskládání.. neni to nakonec ještě dobrej nápad? :)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám si na skládačku netroufnu, a ve vysledku to vyjde stejne jako nakup v obchode. Jiste Suntour v dobe pruzinovek byl lowcost ale dnesni EPICON nebo Raidon nejsou az tam hrozny vidle. Ne nadarmo ma spoustu lidi epicona na kole .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako vravi kolega, radsej by som isiel do EPICON-u. Suntour spravil pokrok, ale RAIDON je ta najnizsia uroven, ktora pripada do uvahy (aspon u mna).

Porozmyslal by som aj nad full-om.

Vsetko zalezi v akych terenoch sa pohybujes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovat samotnou vidli zvlášť bude ale pěkná rána... Lepší se přímo v obchodě zkusit na výměně předem domluvit, kolikrát to klapne a je to ekonomické :cheers:

vem haibika, vidli za pár supu prodej na aukru a kup lepší...a budeš spokojenej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim , motam se v tom . Schválně nastíním:

 

po práci tak 2-3x týdne max 20km 

většina cyklostezky, prašné cesty, vyjímečně les 

skoky minimálně spíše bez - maximálně skočit z chodníku nebo sjet schody :)

víkend občas delší trasa do 50km stejného charakteru

neplánuju náročný výjezdy na snežku nebo podobné. 

 

pro nové hovoří možnost pojistit protoze bude 100% doklad o nakoupeni - prvni kolo mi ukradli a pojistene nebylo

pro starsi zase za stejnou cenu mozné lepsi osazeni

full - pohodlnejsi v ramci lepsich tlumicu a vidli, ale to se zas dostávám nad hranici 

ht - urcite menší náročnost na údržbu

 

 

Mě z toho asi vychází nové HT ne ?:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...