Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

tady zastim ne, ale utěšuju se tim.. i když je pravda že jsem dneska dal asi 850metrů..na zahradu za zpátky ale to byl dopravní prostředek to se nepočítá

co koukám min do středy takto bude,pak snad líp

 

před chvílí jsem dokoukl SP co se jel v USA...pěkně jel Nino :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to hodím sem taky, bo tady o kolech kecáme.

Mám tu po holce opečovávané nezničené dá se i nikde neodřené dívčí horské kolo  20

 

post-12895-0-23965300-1407779117_thumb.jpg

 

post-12895-0-05893600-1407779129_thumb.jpg

 

post-12895-0-22415600-1407779140_thumb.jpg

 

post-12895-0-21086000-1407779151_thumb.jpg

 

 

 

najeto tak maximálně 50km, původní cena byla mám takový dojem kolem 6500kč.

Nechám za 2000kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oh ano, tak to bych asi chtěl ;) A příští sezónu snad už bude" Jo, abych nezapomněl, dnes Jozanovi na tom jeho RZ začal praskat spodní čep na Leftyně, zachytil to včas, už je kolečko na reklamaci... Byl by to asi pěkněj polet, kdyby to křuplo úplně, ale to asi snad ani nejde, aspoň jsem o tom neslyšel, že by někomu upadlo kolo z Leftyny" Jinak kluci s ramenem půjdu hned jak bude čas, stále to zlobí.

To Roman-ZA: Máš dobrej vkus :cheers:

 

tak dnes po 12 dnech bike volna 45km,trošku zima mi přišla že je tady :lol2: a na konci lehký deštík...ale bylo to fajn

na kafi jsem potkal tyhle dva krasavce...,myslím že Afri ten jeden bys chtěl že :clap:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dělá dortíček s kafem v sekci bike? Pivko a v pozadí stroj třeba s větví zamotanou v přehazovačce bych pochopil. Ale toto?

to bylo v návaznosti na fota z výletů na biku co jsem kluci dávali,já byl touto dobou na dovčí tak jsem to sem dal jak srandu :cheers: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oh ano, tak to bych asi chtěl ;) A příští sezónu snad už bude" Jo, abych nezapomněl, dnes Jozanovi na tom jeho RZ začal praskat spodní čep na Leftyně, zachytil to včas, už je kolečko na reklamaci... Byl by to asi pěkněj polet, kdyby to křuplo úplně, ale to asi snad ani nejde, aspoň jsem o tom neslyšel, že by někomu upadlo kolo z Leftyny" Jinak kluci s ramenem půjdu hned jak bude čas, stále to zlobí.

To Roman-ZA: Máš dobrej vkus :cheers:

tak to je na pešek,na lefty jsem moc problémů neslyšel narozdíl od zadní stavby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panové jezdil jste někdo Specialized FSR XC Pro? Našel jsem hezkou sestavu v bazaru s rebou a fox float na xt komponentech za hezkou cenu . Jen je to uz starsi kolo. Ale stale lepe osazene nez dnesni nove v podobne cene 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je na pešek,na lefty jsem moc problémů neslyšel narozdíl od zadní stavby

Ja Lefty nemam, tomu jednonohemu "chromajzlovi" neviem prist na chut. Ja mam Recon Gold.

 

To shotik: ktory rocnik to je? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Značka: Specialized
Typ: FSR XC PRO, modrý
Rám: M4
Velikost: L
Vidlice: Rockshox Reba SL 120 mm
Tlumič: Fox Triad II 120 mm
Řazení: Shimano Deore M531
Přesmykač: Shimano SLX
Přehazovačka: Shimano XT
Kazeta: Shimano XT (nová)
Řetěz: Shimano XT (nový)
Kliky: Shimano FCM532 (nové)
Brzdy: Avid Elixir4
Nába přední: Specialized HiLo 32
Nába zadní: DT Swiss 445D
Ráfky: DT Swiss 445D
Pláště: Specialized FastTrek a Ground Control/Renegate

 

rok 2010, koupen 2011  cena do 20ti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že špatná nabídka to není a kolo bude fajn. Mám fsr xc rok 2008 a celkem fajn, jen spešl v té době nepoužil standartní tlumič ale nějaký modifikovaný se speciálním rozměrem, takže nejde vyměnit. Nevím jak u 2009 a novějších, ale podívej se na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

exBURN: tam jsou akorát jiný rozměry otvorů pro čepy ne? Rozměr tlumiče je jinak standard. 

 

prodávají se nebo lze vyrobit u soustružníka na toto pouzdro které případnou neshodu vyřeší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslu vam co mi napsal uz v prvnim mejlu:

 

Kvůli prodeji jsem měnil řetěz a blbě ho provlékl ramínkem přehazovačky. Kupodivu to dělalo podivný zvuk. Mylně jsem si myslel, že je ojetá i kazeta. Vyměnil jsem. Zvuk nepřestal. Vyměnil jsem kliky. A až poté jsem si všiml chybně navlečeného řetězu. Tohle mě stálo 4500 Kč, které jsem do ceny nezapočítal.

 

další mail:

Vloni jsem dle záruky dal na kontrolu (kompletní rozbor, výměna těsnění, olejů a nevím co všechno dalšího) tlumič a vidlici. Stálo mě to 4500 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jezdil bez výměny řetězu a kupovat pouze převodníky vyjde u levnějších klik stejně jako kliky celé. Proto ty nové věci. 2000 km má tedy kolo určite, spíš víc, protože ocelové převodníky něco vydrží. Kolo má manželka (ve slevě za 35 kKč) a kamarád a oba jsou spokojeni. A jak píše Bedjasson - nad 5000 km rozhodně nekupovat...

 

edit: aha ;)

Upraveno uživatelem mikymik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...