Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Chlapi, prosim o radu. Vcera jsme byli se synem na kole - horaky. Dojeli jsme pred barak a ja se jal vynest kola do patra. Bafnul jsem sveho predpotopniho Treka 4700 s novym epiconem a vynesl ho. Bafnul jsem synovo Genesis a sakra. Bylo v 16 palcich tezky jako krava. Uplne jsem se zhrozil. To kolo je na aliviu, suntour vidle. Chci ho odlehcit. Kolo nove kupovat nee, kluk v puberte, nevim, kde se vyskove zastavi. Napadly me plaste, diky za tipy, popr. vidle. Jinak aso nezhubne. Cenove jsem se chtel v hubnuti dostat do ctyr litru. Diky

Vidle suntour XCM má 2,7 kila, Epicon má 1,7 kila, další váhu ušetříš na kolech (výplety, ráfky). Výbavu neměň, leda když něco odejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

asi bych to mel trosku pritahnout to kolecko pac sem prijel a mam gumicku na pulce tak . to je skoro dost ne ?

do pulky zase neni tolik....jestli si jel pres nějakej teren, tak se vidle zanorila.víc...to je normální. horší by bylo, kdyby se tak zsunula při pouhem nasednuti na kolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud dáš plášť kterej dobře odvaluje tak váhu tolik neřešíš

moc nechápu ale 16"kolo a kluk v pubertě?to mi nějak nejde do hlavy

Co continental race king? Kluk si dava na cas, je drobnej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

né výstažnou :lol2:  vozím vestu proti větru,když se ochladí aby na mě nefičlo tolik a nebyla zima

 

vestu? jako tu výstražnou?? tu duši bych asi taky měl vozit, nebo aspoň lepení.. na nářadí jsem zapoměl..mam tamjeden imbus ten mi u treka jde na všechno podtatný ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jen jestli to neni spatne. A jeste mi poradte . Muzu jezdit s propedalem i v terenu ? Nebo to je nebezpecny vuci tlumici ? Na open je to hrozna houpacka:))) ale mozna kdyz pritahnu odskok tak to bude cajk . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vyresil takhle

Jen musim vykoumat zachazeni a nastaveni tlumice zadniho :) e7ate9u9.jpg

Moc krásný kolo, tak ať šlape :-) kolečko tam máš, aby se ti vracel rychleji nebo pomaleji, ja radši pomalejc, je to větší žehlení, ale pokud chceš skákat přes díry, nastav ho na rychlo, na všechno přijdeš časem sám, tak přeji mnoho šťastných km bez ourazu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...