Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Njn, závodník nejsem a hodinky mám dvoje (nepočítaje Marky, na který jsem línej dát inzerát), takže to vychází na dvě kola, z toho jedno do hospody. Navíc řeším jak vozit prcka. K tý tyči se nikdo něvyjádřil, ale počítám, že to nepůjde. Takže prodat fulla a koupit HT? Nebo výměna ... takže nechce někdo postarší, skoro nejetý FSRko? Třeba někdo ho má slušnej HT a chtěl by zkusit FULLa?

full si nech a kup za slušném peníz od někoho HT který pak proodas az prvek odroste
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sekat je i těm co si to kolo potom koupěj.

 

Jínak foto pro tebe Gusto:-) Dneska u nás fouká jak svině,na žiletce by to bylo trápení tak jsem vytáhl dopo Bike a vyrazil do lesa. Bylo to super, trochu bahýnko, mokrý kořeny a tak.Jednou mi to nějak nevyšlo a pěkně jsem sebou seknul :-)

 

IMG_20150510_115224_resized.jpg

ted koukam na tu fotku. . není ti ten bajk velikej? mi přijde,ze mas dost nízko sedačku...ale může klamat fotka...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci, mate moc pekny fotecky z jezdeni. Zavidim:) Ja mam ted pauzicku - kazdorocni randicko se slecnou alergii, ale vidim to tak, ze od pristiho vikendu budu v sedle:) Tak jsem si alespon objednal nejaky veci ke kolu:)

A zajimalo by me kdo vymyslel, ze 26ka se nehodi na dalku:) Pockejte par let a ten rozmer bude zpatky:)

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  hlavně ma moc velký kola.....D

Kola akorát voe :-)

 

no je velkej.

 

 

ted koukam na tu fotku. . není ti ten bajk velikej? mi přijde,ze mas dost nízko sedačku...ale může klamat fotka...

 

Velký mi to neni určtě, rám je L, Mko mě je malý. Mám 185 cm, krátký nohy a delší tělo...jinak ještě jedna fotka téměř z profilu, kvalitu nekomentujte:-)))

post-13715-0-28899900-1431277123_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...