Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

takže podsedlovka :D :D :D

Bez podsedlovky bych nejezdil.

 

neboj se nechame na tobe nit suchou :-)

Dorazil jsem úspěšně domů a rozbalil balíček s novým computerem. Celou dobu jsem jezdil s klasickým dráťákem od sigmy a iphonem na řidítkách kvůli mapám a runtasticu. Nicméně do telefonu musím lozit přes heslo kvůli firemní politice a tak mě děsně štvalo cvakání hesla a druhá věc, že jsem pořád četl maily za jízdy, protože mi to nedalo. Navíc baterka mi nevydržela na dlouhý trasy s mapou. Tak jsem hledal něco s mapama, malýho, aby to fungovalo jako computer, bralo nadmořskou výšku a nebyla to velká krabice. Nakonec jsem skončil u garminu. Sice víc jak polovinu funkcí nejspíš nevyužiju, ale jsem spokojenej. Telefon bude na zádech, garmin má notifikace, takže bike office bude fungovat, protože uvidím kdo mi volá nebo píše. A ano jsem hračička. :-)

 

6e42d3a65a533f72e622cee03fe5aeae.jpg

50b7476fdcc9ba08a7d17b98a4cb906c.jpg

Upraveno uživatelem roura74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro připomenutí: Zákonem č. 48/2016 Sb. je novelizován zákon o provozu na pozemních komunikacích a změny se týkají i cyklistů. (č. 361/2000 Sb.).

 

Cyklisté na přejezdu pro cyklisty
Znění zákona: Řidič nesmí ohrozit cyklistu přejíždějícího pozemní komunikaci na přejezdu pro cyklisty. Nově tedy získávají cyklisté ?přednost? na přejezdech pro cyklisty podobnou jako chodci na přechodu. ... tak to jsem zvědav, jak to bude respektováno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...