Přejít na obsah

SEA-GULL 1963


Doporučené příspěvky

pekne sedia na ruke, ano má to svoju históriu,má pekný a dobrý strojček takisto s príbehom, nato im sekne neviem ako na tom budú na koži kvôli celkom dlhým nožkám , chcelo by to vidieť naživo ale aj tak GRATULUJEM dobrý výber :wub:

Ked si z BA tak ti ich mozem ukazat. Za tie peniaze co stoja, neurobis chybu. Ak ich chces dat na kozu tak  by som v tom az taky problem nevidel. Ale subjektivne tie nozky sa mi az tak dlhe nevidia. Ked to porovnam so svojimi starymi IWC  ktore mam na kozi tak mi to prijde stejne. A na IWC  mi to nevadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked si z BA tak ti ich mozem ukazat. Za tie peniaze co stoja, neurobis chybu. Ak ich chces dat na kozu tak  by som v tom az taky problem nevidel. Ale subjektivne tie nozky sa mi az tak dlhe nevidia. Ked to porovnam so svojimi starymi IWC  ktore mam na kozi tak mi to prijde stejne. A na IWC  mi to nevadi.

budúci týždeň dáme si coffee v BA ? prípadne SZ rád ich vyskúšam :clap: a zatiaľ ich foť  je ich tu určite viac ale nechvália sa s tým ale podla mňa by to zaslúžili ... :photo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to, když jsem je měl pár dní na ruce, taky extra nevadilo, jen jsem si musel trochu zvyknout. Mám ty menší se safírem a průměr 38mm ca tloušťka 14mm je trošku disproporce...  :)

daj foto aj z predu práve tieto so safírom ma zaujímajú, prípadne wristshot ... vďaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že bych ti nechtěl udělat radost nebo se sám pochlubit, ale dostatečné technické vybavení na vlastní obrázky, bohužel, nemám, ty předchozí jsou ze zdejšího inzerátu, co jsem hodinky koupil. A myslím, že se safírem nebo bez něj budou vypadat úplně stejně, aspoň na obrázcích. A těch je v tomto vlákně dost.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak gratuluju. Tohle vlákno sleduju. Až přijdou ty remeny, tak se pochlub.

Díky, teď jsem je nazul na toto co bylo doma a přijde mi to krutý celkem....tak ty řemeny půjdou možná na něco jinýho, uvidíme...

post-7722-0-28205600-1549293920_thumb.jpeg

post-7722-0-20106700-1549293935_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to k nim nesedí podobně jako nemusím nato, jsem sice zavilej kůžičkář, ale podložka se hodí jen k určitému typu hodinek a tihle rackové to dle mého soudu nejsou. Ale - musí to vyhovovat hlavně tobě.  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to k nim nesedí podobně jako nemusím nato, jsem sice zavilej kůžičkář, ale podložka se hodí jen k určitému typu hodinek a tihle rackové to dle mého soudu nejsou. Ale - musí to vyhovovat hlavně tobě.  :cheers:

Uvidíme jak budou vypadat ty řemeny co přijdou, tohle je nejakej Mavex, co jsem měl na traktorech...sundal jsem teda podložku na zkoušku... Já jsem totiž zas normálně zavilej kaučukář a tahař, tak se v těch kůžích trochu topím

post-7722-0-90258300-1549298233_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky té podložce nevidíš ten "kolotoč" vespod, což je i trochu škoda.

Uvidíš sám, co ti sedí.

No přesně, ale to neuvidim ani na NATO. Ale koneckoncu kvůli tomu kolotoci jsem to kupoval. Navíc je tam ten cervenej bordel pres dynko, to je děsná skoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...