Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

díky :)  chtěl jsem je už dávno a teď nazrál čas :)... hnedle jsem do nich začal vrtat a vyměnil řemínek z gulfmanů, protože ten orig zvětšuje lug to lug a hodinky mi trošku odstávaj na ruce... ted je to super, a nic není poznat a hodinky drží...

naštěstí ty hodinky jsou dost zaměnitelné - až mě to překvapilo....

image.thumb.png.66bf49458dfbca582eb970c243a8bd95.png

fotka s řemínkem od gulfmanů:

 

image.thumb.png.1e414d471aef32e1bc6352ad13f1074e.png

zkoušel jsem je na ruce v helveti s Casio G-Shock GW-9500-1ER Mudman

a rangemany - i když jsou oficiálně větší - tak na ruce působí jako menší hodinky.

jsou skvěle navržené, jejich "architektura" je úžasná... i fičurinka se stopkama - jak jdou hnedle spustit... a umístění údajů na displeji mě hodně baví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz ohledně kompasu: rangemany mám nové, takže nevím, jaké jsou dlouodobější zkušenosti s nutností kalibrace kompasu. komas nefungoval, tak jsem ho včera kalibroval a hned začal fungovat. mám ještě protreky PRW-35Y-1BER - a ty jsem kalibrovat nikdy nemusel. no a dnes jsem zjistil, že je kompas u rangemanů opět nefunkční. po kalibraci zas fungoval.

nefunknční znamená, že pořád ukazoval hodnoty kolem jihu i když jsem se otáčel kolem své osy... včera před kalibrací to zas bylo něco kolem západu. takže "chyba" byla jiná. někdy tedy v průběhu 24hod. kompas zase přestal fungovat. hodinky byly ve stejném místě jako protreky a ty pořád jdou stejně správně.

máte někdo podobnou zkušenost? je to "normální"?

nebo je to na reklamaci?

 

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 hours ago, kaktusář said:

mám dotaz ohledně kompasu: rangemany mám nové, takže nevím, jaké jsou dlouodobější zkušenosti s nutností kalibrace kompasu. komas nefungoval, tak jsem ho včera kalibroval a hned začal fungovat. mám ještě protreky PRW-35Y-1BER - a ty jsem kalibrovat nikdy nemusel. no a dnes jsem zjistil, že je kompas u rangemanů opět nefunkční. po kalibraci zas fungoval.

nefunknční znamená, že pořád ukazoval hodnoty kolem jihu i když jsem se otáčel kolem své osy... včera před kalibrací to zas bylo něco kolem západu. takže "chyba" byla jiná. někdy tedy v průběhu 24hod. kompas zase přestal fungovat. hodinky byly ve stejném místě jako protreky a ty pořád jdou stejně správně.

máte někdo podobnou zkušenost? je to "normální"?

nebo je to na reklamaci?

 

děkuji

Zajimavy, kompas jsem nikdy nekalibroval, ukazoval vzdy OK, jak u vsech proTreku nebo G-shocku co mam. Ale jako dost casto se kalibruje nadmorska vyska, co to takhle sleduju na forech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám tuhle "patinu" na jedněch starších DW-5000 (viz starší foto). A musím říct, že mi se prostě líbí.
Tahle kombinace "slonovinového" plastu a stříbrného laku je po ošoupání docela zajímavá. Alespoň tedy pro mě.

Po novějších verzích různých celoplošných potisků těl Casio modelů, bych se vůbec nedivil, kdyby někdy Casio udělalo model, který by byl "ošoupaný" už z výroby. Asi jako novodobé džíny s prošoupanými fleky.

 

Casio-DW-5000D-8-outd-lo.jpg

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...