Přejít na obsah

Co byste si vybrali?


Doporučené příspěvky

Zdravim chronomagove,

Potreboval bych pomoct s vyberem...

Mam favority: omega seamaster PO 8500 45,5mm a nebo omega speedmaster professional 3570, 3573 a nebo s co-axialem...

Jeste nevim jak s prumerem...obvod zapesti 18,5cm...

Diky moc za rady a odpovedi...

 

P.S. Jinak mel jsem predstavu hodinek tak kolem 40tkc, ale jak projizdim toto forum tak jsem se dostal na tuto uroven...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý jsou úplně jiný hodinky, musíš si ujasnit co s hodinkama budeš dělat, kam je budeš nosit nebo co od hodinek chceš...

 

Každopádně, oboje jsou pecka hodinky, ani s jednima neuděláš chybu... Měl sem oboje:-)

 

 

Edit: Zásadní rozdíl je taky ve váze a tloušce hodinek, PO jsou trošku kladiva a opravdu pořádný chlapský hodinky. Moony jsou naopak decentní a pohodlný...

Upraveno uživatelem Kristian.nov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu Tvoje dilema. PO nebo Moony, to je Sophiina volba... a oboje jsou tak strašně krásné. Nevím, jak ostatní, ale já Ti neporadím. V tomhle případě totiž poradit nelze a je úplně jedno, jestli jsi potápěč nebo kosmonaut :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělají nové SMP chrona, ty jsou akorát :D

attachicon.gifomegaa.jpg

:D  nn, tyto se mi nelibi..  uz jsem to vsechno prolezl a bohuzel.. Nove TH Aquaracer maj pitomej font cislic na lunete a PO jsou velke/male.. Pockam si, ktera z firem s tim udela neco prvni a podle toho se pak zaridim :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...