Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud chytnu z hodinek blbý pocit vinou vady, vzhledu, pochyb, že je něco jinak než sem myslel tak už je nemůžu dát na ruku.

Došlo to až tak daleko že bych to s klidem mohl zařadit mezi fobie. Já su schopný je vzít a zahodit, a to jako fakt.

Je to něco strašného.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemaju. ale jak postupne zvacsuju damske modely, by som si len pockal.. citizen uz je na 42mm :D

 

SLA015 nechces? tie su take male nenapadne hodinky - presne jak ty skusas. alebo sinn 103, blancpain 50 fathoms concept 2000, alebo vycihaj 50th anniversary, tych bolo len 150, to mas lepsiu investiciu jak R., alebo kup 38mm batyscaphe. S Blancpainami ti zacneme hovorit pane. 

tie SLA015 su neni moc pre mna. ale nejaky fajny pokemon by ich urcite ponosil  :goof:

 

38mm bathyscape je presne to co by sa mne osobne pacilo. atraktivny retro dizajn, datum, minutova luneta, paradny rozmer a znacka ktora vo svete hodiniek nieco znamena. ale priznam sa, ze si neviem predstavit nosit na ruke hodinky za 8 litrov. zatial..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máte to někdo s nějakými modely tak... neoriginální ... krapet ...kazí?

Já si na to sám odpovím, koneckonců hromada jakoby otázek má předem jasnou odpověď. I když bych si to asi dokázal nějak argumentačně odbourat, dodnes na instinktivní rovině  nedávám SBGM001 apod. lunety. Prostě se obecně nepoužívaly dost na to, aby se staly public domain, takže na ně pořád mají nárok jen ty blbé Exp II.  For the record: myslel jsem si to i předtím, než jsem si Exp II pořídil.

 

Bohužel/dík se to týká i těch nových sériových GMT quartzů.

post-38718-0-75746600-1518216610.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...