Přejít na obsah

Klub malych hodiniek


jankoxxx

Doporučené příspěvky

U chytrých hodinek větší rozměry dokážu pochopit, u "obyčejných" mám raději klasické velikosti právě ve stylu 80. a 90. let. Pak přišel trend mít všecko velké či přinejmenším větší než dřív. Stále však platí pravidlo "podle vkusu každého soudruha."  Ty modré svoče sedí akorát! 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, exell napsal:

A abych jen nerozumoval, tak zde jedny 36 

 

36, chudobnejsi pribuzny zdravi kolegu z top ligy :)

nakoniec som si ich oblubil a som rad ze mam prave tieto. ten sportovejsi feel viac ide ku mne. len ma mrzi ze som riesil skracovanie naramku, idealny by bol poldielik (ktory je uz na ceste ale trva to...), no nosim ich na plnom naramku s minimalnou mikroregulaciou. na studeno su trocha "na lietacku" ale ked sa ruka zohreje a opuchne, je to akurat, komfortne, netlaci to. s odobratym dielikom a aj ked na najvolnejsie mikroregulacia, uz to bolo tesne.... ruka 17cm aktualne

DSC09334.jpg.de25787e09f0d01479fd37020cd80bc3.jpg

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, exell napsal:

@Ivanhoe34 taky nosím navolno a s patřicným roztažením žil jsou akorát :) easylink nevyužívám, 5mm je na mě moc velký posun

presne, toto som pochopil az praxou, na studeno musia byt volne aby boli pohodlne aj ked sa zily teplom roztiahnu. 5mm je prilis aj podla mna, ono sa to nezda ale aj 2-3mm robia celkom rozdiel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@exell @Ivanhoe34 vďaka páni. Je to ref. AQ4080-52A - pôvodne pre JDM (Japanese domestic market), takže relatívne neznáme.

“GS dna” je vidieť na spracovaní všetkých the citizen/chronomaster :smile_anim: (na wus to už pár borcov porovnávalo a nejaká “videorecenzia” sa tiež nájde).

@špelda66 vďaka - sú super, odporúčam 👍

Upraveno uživatelem janoj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...