Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Vcera jsem videl Dealer:

Film na pohodu, vcelku realny. Vyborny vykon pana herce Kim Bodnia, ktereho jsem zatim znal jen jako kladaka. Jen ten konec zustal jakoze otevreny, tak to ma asi byt.

 

http://www.csfd.cz/film/88170-dealer/prehled/

 

Jako druhy film:

Bezva zenska na krku. Drobek naivne vykresleny cesky venkov. Na druhou stranu, tento film nikoho neurazi a je pro celou rodinu. Ja jsem se zasmal od srdce.

 

 

http://www.csfd.cz/film/439895-bezva-zenska-na-krku/komentare/

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokoukana prvni serie Taboo a za me 95%... paradni stylovka a moc pekne natocena s vybornym nejen Hardym. :-)

Tak já jsem to včera taky z povinnosti dorazil, ale 95% bych tomu osobně nedal.

Skvělé kostýmy a dekadence starého Londýna, ale scénář mi přišel slabší.

Hardyho herecký výkon překvapivě dost průměrný, třeba v Legend byl dle mého názoru naprosto perfektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkouknul toho Účetního a teda nějak mě to nevzalo... Jak mám Afflecka rád, tak sem mu to ani trochu nevěřil... Celkově to na mě působilo předvídatelně, rádoby originálně a přitom už všechno v nějakým filmu bylo...

 

Wick jednička se mi líbila moc, nemám rád když se ubližuje zvířátkům :-) dvojku musím zkouknout!

Mimochodem, viděli ste Hardcore Henry? Tomu říkám pořádná řežba! Ta strčí i Wicka do kapsy;-)

Upraveno uživatelem Kristian.nov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HH prostě vodboural hlavní slabinu většiny akčňáků. Blbý kecy a trapnej pokus o příběh... To všechno prostě vynechal a naservíroval čisto čistou akci, navíc z netradičního pohledu... Mě se to líbilo moc ;-)

na toto mám Call Of Duty :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hardcore Henry je super, ale chce to velkou telku, nebo platno...jinak ten vizualni zazitek proste neni.

Nechce spammovat, uznavam, ze finale uz je trochu moc. Pro me je to jeden z tech filmu na ktere se nezapomina, protoze byl v necem opravdu prevratny a novy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u mě to byl pravej opak,ale v poho prostě každej máme jiný chutě :cheers:

Já zrovna nejsem akční hráč, ale tohle mě prostě sedlo. Ale jak říkáš ;-)

 

Mne se HH libil, protoze to bylo neco noveho. Ale pravda je, ze nejakej pribeh, nebo trosku vic kecu by to chtelo, protoze i ta cira akce zacne po case nudit, je to furt dokola...

Jo tak mohlo to bejt o 15 minut kratší no :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...