Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Zatím musím konstatovat, že jediné 5 se kterých sem si sedl na prdel od nového loga byly 5KX GMT a možná s otaznikem fieldy GMT…ostatní mě nechává chladným tak jako dřív…kvalita jde nahoru to nepopírám ale ceny jdou s tím ruku v ruce

se slzou v oku vzpomínám na jdm nákupy, hi-end quartz, spirit řadu apod. Já vím že něco z toho migrovalo do grandseiko ale to je pro mě overkill

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 18 minutami, lukassob napsal:

Starý design s korunkou nově na 4.

seikos.png

Paráda, tyhle jsem měl rád, ale nikdy jsem do nich blbec nešel. Teď tam bude kalibr 4Rxx a cena nejspíš bude vyšší. Ta korunka asi není šroubovací ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám porozumění pro korunku ztracenou kdesi, mezi trojkou a čtyřkou. Navíc s číselníkem,
kterému vévodí velikánské okno pro den a datum. Ta osa souměrnosti je tak výrazná a ta korunka
do té osy prostě patří.

Jinak FFF jsou, teda byly, velmi povedené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, 5kx GMT má smysl, kdo by u GMT pořád šrouboval korunku. Normální 5KX budiž, DressKX docela dobrý, ale cpát do toho pozdra něco z minulosti, co bylo v jiném pouzdře je totální nesmysl.

Představ si třeba Pogue v SKX pouzdře s knoflikama nahoře, uprostřed a korunkou dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Jiří Sedlák napsal:

Představ si třeba Pogue v SKX pouzdře s knoflikama nahoře, uprostřed a korunkou dole.

Tak to si nechcem predstavovat radsej. To uz by bolo fakt barbarstvo. 😂

I ked bolo tu pred par rokmi toto https://www.hodinkee.com/articles/seiko-sports-5-sports-srph19

Neboli to Pogue v pravom slova zmysle, ale inspiracia bola zrejma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...