Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

1. open heart som nikdy nepochopil (nic proti vkusu kazdeho jednotlivca)
2. datum na 3 a bez lumibodu - sice to nesplna nejake tie normy, ale vyzera to perfektne (MM300, MM600, GS air diver a kopa dalsich starych modelov), ja sa teda bez lumi na "3" dokonale zaobidem a mam pekne hodinky (vratane vsetkych vyssie menovanych)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Průser je že bez toho indexu na trojce už nesmí použít nápis diver's. Na čemž si Seiko dost zakládá, že má certifikované potápky. Nicméně už i Číňani dokázali udělat svítící datumovej věnec. V prodeji čínských hodinek je jedna homage Doxa sub600, nějakej Seastern a ty to tak mají. Proč to nezkusili u Seika netuším.

Nebo se na ten index mohli fakt vysrat původní to 62mas ho neměly. A neměly ani označení diver's. Tak bych ho vynechal a na dýnku bych zmínil že splňuji ISO 6425 z roku 1996. Mě by tahle zmínka stačila bohatě.

Stejně do tohohle století nepatřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datumovka je dobře, ta symetrie dialu je velké plus. Zatím mě neoslovuji ty 3 základní barvevné varianty - možná později v nějaké limitace. Taky by mě zajímalo jestli u “nového” kalibru zapracovali i na přesnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Perfektné sú. Až mi slza vybehla keď vidím, že nejaká novinka nie je v SKX púzdre. Skvelý rozmer, perfektné L2L. Dúfam, že sa budú hrať s farbičkami, to by som si kúpil. Síce cena je nastavená pomerne vysoko na 5-ky, ale je to Seiko, budú sa dať kúpiť lacnejšie. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...