Přejít na obsah

Ball Watch Engineer II Marvelight


MarcelG

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • Po roku...
Návštěvník YPO

nějak se mi ty malý, zaprcatělý, vysoce leštěný hodinky začínaj líbit ..... potřeboval bych vod někoho rozumnýho slyšet, že je to píčovina ..... to bude asi ten nejvěčí voříšek

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak se mi ty malý, zaprcatělý, vysoce leštěný hodinky začínaj líbit ..... potřeboval bych vod někoho rozumnýho slyšet, že je to píčovina ..... to bude asi ten nejvěčí voříšek

Stav se v Arkádách u Dušáka, myslim, že právě tyhle maj visačku 42.700, ale barvu si už nepamatuju.

 

post-17935-0-63813200-1470579498.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak se mi ty malý, zaprcatělý, vysoce leštěný hodinky začínaj líbit ..... potřeboval bych vod někoho rozumnýho slyšet, že je to píčovina ..... to bude asi ten nejvěčí voříšek

Tak jo, je to <>vina, pretoze je to poor mans Datejust II. Spokojny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Tak jo, je to <>vina, pretoze je to poor mans Datejust II. Spokojny?

máš recht ..... tak druhý rolex který se mi líběj ..... sou dokonce i vo mm větší ...... ale to určitě stojí jako vlečka i s koňma 

 

už mě to ale stejně přešlo .... ty ball se určitě lesknou jak psí koule a to bych zdechnul ...... ale podívat se na ně pudu ..... nebo nepudu ..... já nevím

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

ale dyť já žádný hodinky nepotřebuju ..... já už sem tak daleko, že to schovávám pod hadr abych to neviděl ..... to sem se naučil když sem pěstoval papouška ..... ten mě sral teda vole 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

No ale ty Landmastery SBCW009 by se ti za volant sikly, ne ze ne!

to sou pěkný hodinky, akorát mi tam sere ten čudlík ..... to je divný .... jak bradavice na nechtu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sa tak divam ze sa v Balle celkovo poslednou dobou asi pomiatli, som prezrel zbezne a okrem dvoch ci troch poor mans rolad su tam aj aquatimery, GO, a monaca,... a to som to ani nejak podrobne neskumal. A taka slusna firma to byvala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mě zdálo z té fotky přes výlohu, ale právě když se podíváš třeba na jejich stránkách podrobně, tak je to jasný Ball bez jakéhokoliv kopírování. Ball se mi zamlouvá již delší dobu, hlavně kvalitním zpracováním za rozumný peníz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...