Jump to content

Recommended Posts

Posted

Pánové, moc se mě do toho nechce, ale udělat to musím. Tímto se Watchfan1ovi ještě jednou, a pak všem, kterých se dotkla moje nesmyslná poznámka ve Watchfanově1ovu vláknu, omlouvám. Tu hlášku jsem nemyslel nějak zvlášť zle, spíš jsem to bral jako popíchnutí a rejpnutí, nicméně i mě samotného následně překvapilo, jak moc byla blbá, neslušná a nesmyslná. Navíc přišla v naprosto nevhodné době a přispěla k napjaté atmosféře poslední doby. Zpátky už ji vzít nemůžu, tak prosím alespoň o přijetí této omluvy. Můj názor na téma daného vlákna se nezměnil ale nesouhlas se dá vyjádřit jinak a slušně. Mám tohle fórum rád, a chtěl bych se tady v budoucnu prezentovat jako slušný člověk, za kterého se, i přes tuto hrubost, považuji. Díky za pozornost, Milis.

Posted

Ja se nechci do takovych diskuzi "plest", protoze si radeji prectu neco o hodinkach nez o hadkach atd., ale musim uznat, ze omluva se ceni.

Posted

Vážím si této tvojí reakce nejen proto že tenhle server mám rád

Posted

Pánové, moc se mě do toho nechce, ale udělat to musím. Tímto se Watchfan1ovi ještě jednou, a pak všem, kterých se dotkla moje nesmyslná poznámka ve Watchfanově1ovu vláknu, omlouvám. Tu hlášku jsem nemyslel nějak zvlášť zle, spíš jsem to bral jako popíchnutí a rejpnutí, nicméně i mě samotného následně překvapilo, jak moc byla blbá, neslušná a nesmyslná. Navíc přišla v naprosto nevhodné době a přispěla k napjaté atmosféře poslední doby. Zpátky už ji vzít nemůžu, tak prosím alespoň o přijetí této omluvy. Můj názor na téma daného vlákna se nezměnil ale nesouhlas se dá vyjádřit jinak a slušně. Mám tohle fórum rád, a chtěl bych se tady v budoucnu prezentovat jako slušný člověk, za kterého se, i přes tuto hrubost, považuji. Díky za pozornost, Milis.

Ješito , ješito už to máš ušito. laugh.gif

Posted

Milis: Vypovídá to o Tvé duševní "dospělosti", kterou bohužel mnoho lidí postrádásmile.gif (Chybuje každý a kdo ne, ten ke všemu ještě lže)

Posted

Milis: Vypovídá to o Tvé duševní \"dospělosti\", kterou bohužel mnoho lidí postrádásmile.gif (Chybuje každý a kdo ne, ten ke všemu ještě lže)

Duševně dospělý člověk nevypálí "pitomce " na někoho , kdo má odlišný vkus než on . Jinak oceňuji , že se dokázal omluvit.

Posted

Ahoj, velmi si osobně cením toho, že jsi se takto veřejně omluvil. Myslím, že jsi zde právě nastolil novou úroveň slušného chování. Tvůj příklad by možná někteří měli následovat.

Guest Snow
Posted

Tak by to mělo vypadat, přestřelit může každý, ale ne každý má tu morální sílu se ke své chybě veřejně přiznat a omluvit se, ale na rozdíl od ostatních Tě po ramenou plácat nebudu, měl jsi vážit slova, těch tvrdších výpadů na WatchFana1 bylo bohužel víc, takže asi tak.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...