Přejít na obsah

Helveti.cz


Doporučené příspěvky

Já sice nelosuju, ale jenom říkám číslo, které pak spárují v Beatu se soutěžícím.. ale jestli tam procpeš "Koza dojí krev", máš u mě k hodinkám i lahev vína! :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 385
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Já měl teď 4 dny léčebnou kůru bez přístupu k Internetu (navíc i chata bez elektřiny a teplé vody), takže se pomalu prokousávám návale emailů a zpráv. Ještě dneska odpovím :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Limitka Seiko 5 Sports SRPE83K1 Red Special je u nas v predprodeji. Moc kusu nebude a zajem se ocekava veliky.

 

https://www.helveti.cz/seiko-5-sports-brian-may-limited-edition-srpe83k1-red-special

 

post-21335-0-07401200-1579643114_thumb.pngpost-21335-0-27108600-1579643147_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jedna událost, ..

 

Každoročně děláme u nás ve firmě výběr Hodinek roku. Tentokrát jsem do článku vložil i anketu, že můžete hlasovat i vy. Docela by mě zajímalo, co by zvítězilo u vás a proč?  

 

hodinky-roku-2019-helveti.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsme hlasoval pro Bullíky, protože jsou na trhu celkem rarita. Pětky tam z pohledu hodinařiny nemají noc co dělat, krom zděděného designu a barviček nepřinášejí zhola nic.

 

A ještě u nich v popisku máte myslím chybu, ale už jsem ji nahlásil přes formulář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo (Frostie), díky za hlasování a já třeba divoký design tohoto kusu taky moc nezvládám :) Za ten super poměr cena / výkon si to ale zaslouží. 

 

Díky Honzo (Liqid)! Jak za hlasování, tak za upozornění na chybu. U pětek se na to podívám. Je možné, že nám to opravdu uniklo .. za chybku se omlouvám a ty máš u nás za to 200 Kč dodatečnou slevu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velké poděkování do Helveti.cz a zejména Jirkovi Š. za osobní přístup a ochotu a příkladnou rychlost vyřízení zakázky. Pořídil jsem Traser P6600 Shade Sapphire s pryžovým řemenem. Podruhé, tentokrát už si je nehám nafurt... :) Není nad to mrknout a vědět. Ve dne, v noci.... Díky. DF

post-5779-0-60198800-1580220247_thumb.jpg

post-5779-0-25249100-1580220258_thumb.jpg

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

? Aktuální stav v Helveti.cz s ohledem na nouzový stav v ČR.



- zatím je u nás normální provoz (jak prodejna, tak e-shop) ?



- ano, i v sobotu máme otevřeno (10:00-15:00) ?



- posíláme všemi dopravci bez omezení a zdarma ?



 



Pokud tedy máte zájem o ? hodinky, neváhejte se u nás zastavit.



 



?Moc vás ale prosíme, máte-li jakékoliv pochybnosti o svém zdraví, nechte návštěvu na jindy nebo využijte dopravy zdarma, kterou máme po celé ČR i SR.



 



Dále budeme postupovat podle vývoje situace a nařízení vlády.



 



Přejeme všem pevné zdraví a hlavně klid v nadcházejícím období.



 



Za Helveti.cz - Jiří Štencek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Když nemůže hora k Mohamedovi".. zkrátka v nestabilních časech musíme vymýšlet jiné možnost, jak vám umožnit výběr hodinek. Ač máme otevřeno (ve speciálním režimu), není úplně optimální k nám chodit. Začínáme proto s videohovory, natáčíme videa na přání a fotíme co to dá. Snažíme se udržet podnikání, ač sami víme, že hodinky jsou v tuto dobu největší zbytnost.. více na našem blogu.

 

Takže všem hlavně zdraví a pokud možno klid :)

 

post-21335-0-05056500-1584452340_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Z Helveti prodejny mám pro vás 2 novinky: 

Toť ve zkratce vše :) 

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...