Přejít na obsah

Helveti.cz


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 390
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

9300 Kč pro obě verze: 

Nelekejte se vypnutých produktů. Objednat jdou, ale pouze osobně, emailem nebo telefonicky. Důvodem je politika Citizen a Star Wars v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych touto cestou poděkovat Jirkovi, za ochotu, perfektní přístup a neskutečnou rychlost dodání :)
už se těším na další nákup.

Ještě jednou díky moc za perfektní obchod, ať to v obchodě šlape, jak ty moje Orienty :)

Laďa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Málem bych zapomněl... V minulém týdnu jsem objednával Géčka, vše proběhlo v naprostém pořádku, dodávka v řádu dvou dní (v neděli večer objednáno, v pondělí předáno dopravci, v úterý dopoledne vyzvednuto), k tomu příjemná komunikace se zájmem o zákazníka. Tak to má být a taky bylo... 👍👍👍 

No a hodinky (GW-M5610U) též paráda, nějaké pracovní jsem nutně potřeboval, už jsem s nimi vyskládal z kontejneru čtyři tuny hlíny... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že máme skladem posledních 6ks stříbrných Citizen Star Wars a 2ks černých Citizen Star Wars

Vše čistě podpultově a nikoliv veřejně :) Piště SZ nebo email info@helveti.cz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se vrátil z Helveti...

Chci poděkovat všem, kdo byli dnes dopoledne v prodejně. Byl to parádní zážitek. Požádal jsem o předvedení čtyř různých modelů, ze kterých jsem vybíral. Kolega z prodejny je s největší ochotou vyndal z vitrín. Vše jsem si mohl v klidu a jak dlouho jsem potřeboval prohlédnout, vyzkoušet. K tomu mi sdělil i veškeré mé dotazy k jednotlivým hodinkám. Vše s úsměvem a nadšením. Kolegyně ze servisu mi pak ochotně upravila tah, aby mi nové hodinky perfektně seděly na ruku. Prostě příkladná péče o zákazníka! Tým Helveti jsou nejen profesionálové, ale i nadšenci.

Ještě jednou děkuji. Velmi rád se zase někdy stavím, nemám ještě žádné potápky.

20211110_130640.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Konec roku u nás finišuje ve velkém stylu a na dosti dramatické vlně (o tom brzy víc). 

S velkou hrdostí a zároveň pokorou představujeme nové značky na naší palubě. Jsou to:

Každá značka je jiná a každá si nás naprosto získala. 

Oris je spojený s naší novou prodejnou, kterou bychom už rádi brzy otevřeli a právě Oris tam bude mít výsostné místo. Dá se říct, že je to jedna z těch vysněných značek, na které jsme se v Helveti průběžně dotazovali a znovu a znovu zkoušeli, jestli bychom si ji nezasloužili. Slibujeme, že se jí budeme 100% věnovat a přinášet od ní zajímavé novinky, informace a testy. 

Edox byl v našem hledáčku od roku 2016 a správný čas uzrál až o 5 let později. Tato samostatná značka má spoustu zajímavých modelů ať už svázaných z motorsportem, divingem nebo i elegantní hodinařinou. Osobně jsem nadšený z modelu Neptunian, ale o tom jindy. 

O značku Biatec jsme usilovali hned z jejího počátku v roce 2016. Tenkrát jsme se ještě nedomluvili a nás čekala spousta práce, abychom podobné značky příště více zaujaly. O to větší radost byla, když se Peter z Biatecu tentokrát sám ozval a domluva byla o to snazší. Je nám jasné, že slovenský Biatec už tady nějakou dobu je a jeho skalní fanoušci mají hodinek "plnou kabelku", ale přesto se budeme snažit, aby z naší spolupráce vzešlo něco nového a hlavně zajímavého pro hodinkové nadšence. 

Tím určitě nekončíme, ale do konce roku 2021 jich asi víc představit nestihneme :) Snad se ale stane ještě jedna pro Helveti zásadní změna. Ta se teď odehrává na adrese Dukelských hrdinů 3 a chybí opravdu málo. 

Držte nám palce a přeji všem hlavně zdraví!

Jirka z Helveti.cz

 

119179.png             117331.png           125455.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem! Je to náročné a hlavně pro mé kolegy, na které ten stres dopadá v šílené míře. Věřím, že to zvládneme a do příštího roku budeme zase silnější :) 

Přeji vše dobré a brzy hlavně pohodu a zdraví.

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Přátelé, Chronomag se nejenom na Facebooku rozrůstá víc a víc. Chtěl bych tímto zdejší skupině moc 🙌 poděkovat za přízeň, které se od místních členů jako Helveti.cz těšíme.
Nesmírně si toho vážím a jako malé poděkování bychom pro každého člena s objednávkou do 31.12. měli malý dárek v podobě 🍷 poctivého svařáku (kamarádi z Karlína) nebo ručně vyráběné 🍫 čokolády od kamarádů z Třebíče. Je to drobnost, ale třeba udělá v těchto svátečních dnech radost. Stačí říct kouzelné sousloví „Chronomag + svařák / čokoláda“.
 
Díky všem a za Helveti přeji krásné svátky a hlavně zdraví.
Jirka
====
Jenom malá technická: svařák bude spíše osobní předání na prodejně a poštou pošleme čokoládu. Přeci jen by lahev nemusela přežít.

IMG_2436.thumb.JPG.b334b2afe0ab8df353b3bed1a2a07ef0.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Seiko Speedtimer - Daytony pro chudé (by Jarouš)!
Krásné hodinky se skvělými detaily.
Na blog Helveti jsem měl čest zase něco napsat a nafotit. A bavilo mě to!! 

 

https://blog.helveti.cz/seiko-prospex-ssc817p1-speedtimer-aneb-japonske-daytony-pro-chude/

AD26407D-4BB6-410D-992F-01A260B902C3.jpeg

B363C04E-F412-40E7-9EC8-27DF4EBA2A8B.jpeg

0F267631-C94D-4467-BB6F-92382F68CA32.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 16. 3. 2022 v 12:24, Josef01 napsal:

Konečně levný a dostupný Hulky :D

https://blog.helveti.cz/hodinky-mesice-brezna-2022/

 

No mě se to taky líbilo, i proto jsem je vybral do ankety. Doporučuji se přijít podívat naživo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nevím, jak se mi to mohlo stát, ale zapomněl jsem na fóru zmínit takovou maličkost, že máme novou prodejnu v Praze Holešovicích. Určitě to už všichni víte, tak vám sem jenom hodím 2 články, které jsme k té příležitosti vydali na blogu: 

https://blog.helveti.cz/otevirejte-sampus-my-otevirame-prodejnu/

https://blog.helveti.cz/slavnostni-otevreni-nove-prodejny-helveti/

A k tomu pár fotek :) 

Těším se na vaši návštěvu a mějte se co možná nejlépe!

 

 

helveti-holesovice-pohled-03.jpeg

prodejna-bez-znacky-mala.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...