Mike. Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 To Snow: Nechci se ti plest do remesla , ale pridavam par hezkych fotek a jeste hezcich hodinek, alespon pro me teda...
marty Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 To Snow: Nechci se ti plest do remesla , ale pridavam par hezkych fotek a jeste hezcich hodinek, alespon pro me teda... Moc hezké moje krevní skupina.
Mike. Posted June 7, 2007 Author Report Posted June 7, 2007 Jeste hezci jsou tyto s tritiem: Ale cena uz neni tak hezka...
Jakubisko Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 (edited) ten ciferník je nějak utopený? imho to dela ta vysoka luneta edit: tzn, ano, je tak utopeny ;-) Edited June 7, 2007 by Jakubisko
vor Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 To Snow: Nechci se ti plest do remesla , ale pridavam par hezkych fotek a jeste hezcich hodinek, alespon pro me teda... Taky se mi líbí. Už jsem je dřív prohlížel na ebay, ale cena se mi zdá na takové hodinky dost vysoká.
Baker Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 Nechci se ti plest do remesla , ale pridavam par hezkych fotek a jeste hezcich hodinek, alespon pro me teda... Ty vypadaj hodne zajimave
Mike. Posted June 7, 2007 Author Report Posted June 7, 2007 Taky se mi líbí. Už jsem je dřív prohlížel na ebay, ale cena se mi zdá na takové hodinky dost vysoká. Pres 600 USD
Guest Snow Posted June 8, 2007 Report Posted June 8, 2007 Michaeli, vůbec se mi do řemesla nepleteš, budu jen rád, když bude nádherných fotek jen víc a víc, každý z nás má určitě svůj archív, tak by se mohl také něco vylovit. Já nemám žádné pořádné hodinky, tak se ukájím alespoň těmi na forografiích . P.S. už mě galerie nebaví, tak pevně věřím, že to vezme někdo po mě, co třeba Ty ? P.S.S. Marathon je moc hezký masivní, prostě pro kanadskou gardu.
Mike. Posted June 8, 2007 Author Report Posted June 8, 2007 Ja zase tolik toho nemam, takze stafetu asi nebudu prebirat, ale obcas sem neco hodim...
Guest Snow Posted June 8, 2007 Report Posted June 8, 2007 Ja zase tolik toho nemam, takze stafetu asi nebudu prebirat, ale obcas sem neco hodim... O.K. budu se moc těšit , já mám v archívu jen samé drahé hodinky, takže třeba Marathony mi přišly velice zajímavé a už prohlížím ebay.
dadasys Posted June 8, 2007 Report Posted June 8, 2007 Tady se o nich něco málo dočtete.. http://www.ninanet.net/watches/others04/Me.../mmarathon.html
Mike. Posted June 8, 2007 Author Report Posted June 8, 2007 Tady se o nich něco málo dočtete.. http://www.ninanet.net/watches/others04/Me.../mmarathon.html JJ, ty fotky jsou odsud.
Mech Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 Musím říct, že se mi líbí čím dál víc! Máte je někdo? Jaké jsou reference?
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now