Jump to content

Recommended Posts

Posted

Zdravím všechny příznivce hodinek .

Podělte se o informace a zkušenosti s nákupem řemínku . Při hledání kvalitního řemínku , poté co mě nabídka místního hodináře neuspokojila , jsem našel slušnou nabídku pouze na www.chrono.cz . Zde jsou nabízeny řemínky a tahy Hirsch . Jsou i další výrobci ? Díky .

 

Posted
Zdravím všechny příznivce hodinek .

Podělte se o informace a zkušenosti s nákupem řemínku . Při hledání kvalitního řemínku , poté co mě nabídka místního hodináře neuspokojila , jsem našel slušnou nabídku pouze na www.chrono.cz . Zde jsou nabízeny řemínky a tahy Hirsch . Jsou i další výrobci ? Díky .

 

Treba Americka (nektere se delaji v Cine) firma Hadley-Roma ci nemecky Di-Modell.

 

Me se reminky Hadley-Roma osvedcily. Koupit je lze treba tady (levnejsi shop jsem nenasel): fredawatchstraps.com/

Posted

Třeba na Uhrenbandversand najdeš:

 

BAND-IT, BARINGTON, BIRKENSTOCK, DI-MODELL, EICHMÜLLER, EULIT, EULUX, FLUCO, GRAF, HERZOG, MARBURGER, MARCCO, MEYHOFER, PIERO MAGLI, RIOS1931, ROWI, VOLLMER, WEISSENFELSER

Slušní, rychlí, PayPal, ... už jsem tam pár ? nechal.

Teď nechávám dělat celkem 5 ks u dvou výrobců za zakázku, tak se těším na rozdíl mezi sériovou výrobou.

Posted

Sháním tah ke zlatým hodinkám, tudíž by měl být asi taky ze zlata (18K). Asi před deseti lety jsem náhodou jeden sehnal v klenotnictví (nikoli v hodinářství), ale od té doby na nic podobného nemůžu narazit.

 

Když dám v Google "Gold Band" vyhodí mi to milióny klenotnictví pro ženský....

 

Nemáte někdo nějaký tip?

Posted

Spiderere a Kubsone, díky moc.

 

Já ty stránky sháním pro inspiraci, protože Tictackate mi dohodil vynikajícího zlatníka a ten by mně ten tah udělal. Blbý je akorát to, že já mám umělecké cítění patagonského tučňáka, takže musím najít nějaký vzor, který pak nechám sprostě obšlehnout (jo a ještě musím vymlátit nejbližšímu příbuzenstvu zlaté plomby).

 

Kubsone, kdybys věděl o nějakém tahu s motivem PP, byl bych Ti vděčen.

Posted
Omlouvám se, mám fatální paměť na jména - jak se jmenoval ten člověk tady na fóru, kterej vyráběl řemeny?

simon - www.sima-prague.com

Posted

Poradite mi nejaky shop kde uvadeji delky reminku, hledam neco podobneho jako Hirsch Modena (i v priblizne cenove kategorii) ale ve zkracene verzi 114/73. Modena je pro me moc dlouha, resp. ta cast se sponou ma 85mm.

Posted

momentálně spíš nefunkční :D

 

Fatal error: session_start(): Failed to initialize storage module: user (path: /tmp) in /home/globalw/public_html/index.php on line 2

Posted (edited)
momentálně spíš nefunkční :D

 

Fatal error: session_start(): Failed to initialize storage module: user (path: /tmp) in /home/globalw/public_html/index.php on line 2

ano :) ...... zkuste to zítra prosím :lol:

 

už funguje

Edited by YPO
Posted
Zdravím všechny příznivce hodinek .

Podělte se o informace a zkušenosti s nákupem řemínku . Při hledání kvalitního řemínku , poté co mě nabídka místního hodináře neuspokojila , jsem našel slušnou nabídku pouze na www.chrono.cz . Zde jsou nabízeny řemínky a tahy Hirsch . Jsou i další výrobci ? Díky .

 

 

Sháněl jsem kovový tah na Vostok Europe AN-225 MRIYA , pan Baranov ,zástupce fy INTERWATCH v Praze, mně takový tah nabídl. Nechal jsem si ho poslat za cenu 1050 Kč s ujištěním, že je že je to originál, jaké bylo překvapení, když otvory v uchycení do stěžejek nepasovaly.Mezera mezi pouzderm a ukončením byla cca 3 mm. Tah jsem vrátil a pan Baranov se omluvil a dále konstatoval ,že tah na tyto hodinky se neprodává.Co je vlastně smutné, to že ani zástupce firmy Vostok Europe neví co je na co.

 

 

  • 2 months later...
Posted

Myslíte si že dát kovový tah na letecké hodinky je zvěrstvo???

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...