Přejít na obsah

Breitling SOH Chronographe 46 - fotky


Filip_J

Doporučené příspěvky

Ahoj, jsou fakt parádní. Tyhle jsou takovou stálicí v mých neustále se měnících chronoplánech :-) chci se zeptat, jak moc dobře chytají relativně jemné hodinové indexy světlo? Na fotkách vypadají často dost potlačené a z cifru opticky vylézají hlavně subdialy... Prostě jak hodnotíš čitelnost hodinek v běžném provozu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tyhle hodinky vynikají opravdu úžasným dvojitým antireflexem, takže sklíčko není téměř vidět a stříbrné plastické hodinové indexy z ciferníku krásně vystupují. K čitelnosti hodinek nemám opravdu žádné výhrady. Bylo to foceno za hodně ostrého světla, které zřejmě viditelnost indexů na fotkách potlačilo. Příště zkusím lépe :-)

Ahoj, jsou fakt parádní. Tyhle jsou takovou stálicí v mých neustále se měnících chronoplánech :-) chci se zeptat, jak moc dobře chytají relativně jemné hodinové indexy světlo? Na fotkách vypadají často dost potlačené a z cifru opticky vylézají hlavně subdialy... Prostě jak hodnotíš čitelnost hodinek v běžném provozu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Tak najprv gratulujem ku krásnym hodinkám.

Tvoje fotky ma utvrdili v tom, že asi som sa dobre rozhodol, keď plánujem kúpiť tento model.

Párkrát som ich videl vo výklade, ale ani raz som ich na ruke nemal. Aký máš obvod zápästia?

Ja mám obvod zápästia 22 cm a stále mám problém s krátkymi remienkami na hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Tak najprv gratulujem ku krásnym hodinkám.

Tvoje fotky ma utvrdili v tom, že asi som sa dobre rozhodol, keď plánujem kúpiť tento model.

Párkrát som ich videl vo výklade, ale ani raz som ich na ruke nemal. Aký máš obvod zápästia?

Ja mám obvod zápästia 22 cm a stále mám problém s krátkymi remienkami na hodinkách.

tak teda 22 cm, to je mi Tě upřímně líto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

ja mam obvod zapesti 18 cm, v krabici jeste par kousku meshe je, ale jestli 4 centimetry? To pochybuju :-( Chce si je to nekde vyzkouset.

 

F.

 

 

Ahoj

Tak najprv gratulujem ku krásnym hodinkám.

Tvoje fotky ma utvrdili v tom, že asi som sa dobre rozhodol, keď plánujem kúpiť tento model.

Párkrát som ich videl vo výklade, ale ani raz som ich na ruke nemal. Aký máš obvod zápästia?

Ja mám obvod zápästia 22 cm a stále mám problém s krátkymi remienkami na hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, souhlasim, ale jsou na nem hodne vyrazne, jeden cas me to hodne znervoznovalo, opravdu pritahuji spoustu pohledu. Stridam kuzi od Simy, neorigo gumu, ale nakonec se stejne nejradeji vracim k meshi. Jete uvazuji o hnedem nebo modrem kozenem. Nemate nekdo vyfocenou tuto kombinaci?

 

Ten mesh jim stejně sluší ze všeho nejvíc, parádní fotky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za info, možno sa dá niečo zväčšiť na spone na tej regulácii a ak nie tak bude treba dokúpiť články ťahu, ale ako hovoríš určite to bude vhodné ich najprv vyskúšať.

Ahoj,

ja mam obvod zapesti 18 cm, v krabici jeste par kousku meshe je, ale jestli 4 centimetry? To pochybuju :-( Chce si je to nekde vyzkouset.

F.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak se také přidávám, jsem taktéž hrdým majitelem SOH 46 foto a recenzi připravuju:-)

Dlouho jsem se rozhodoval, vždy když jsem je viděl na živo, jsem byl rozhodnutý, že do nich půjdu..

Tak jsem je konečně rozhoupal a objednal:-)

Gratulace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...